Posted on: 25 Ekim 2019 Posted by: Meridyen Su Arıtma Comments: 0

Muğla su arıtma cihazı ve servisi olarak hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri tüm ilçe, mahalle ve köylerimizde ÜCRETSİZ kargo, kurulum, filtre değişimi ve servis bakımını yapmaktadır.

Ülkemizin turizm merkezlerinden birisi olan Muğla şehri günümüzde su kaynağı problemleri ile karşı karşıyadır. Yaşanılan yüzyılda problemlerin başında su ve çevre kirliliği gelmektedir. Muğla’da genel olarak turizm ile geçinen halk, içme suyundaki problemlerin hem yaşantıyı hem de turizme olumsuz etkileyeceğini belirtmektedir. Su arıtma cihazı ihtiyacı tüm bu problemlerin eşiğinde daha çok artmaktadır.

mugla su arıtma cihazi

Muğla Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir?

Kireç oranının çok yüksek olduğu Muğla şehrinde genel olarak içme suyu olarak şebeke suyu kullanıldığı görülmektedir. Sudaki kireç ve klor oranının çok yüksek olduğu Muğla’da özellikle kuzey bölgelerindeki içme suyu rezervleri oldukça azaldığı görülmektedir. Su arıtma cihazı kullanılarak bu yaşanılan su problemlerinin önüne geçebilir ve insani etkisini azaltmakta bir katkınız olabilir. Kireç oranının 2000-2500 birimi görmesi içilen ve kullanılan suyun vücuda etkisini olumsuz etkiler. Meridyen su arıtma olarak Muğla’da kirecin etkisini filtreleyerek oldukça azalttığını görmekteyiz. İster içme suyu kullanımında isterseniz eviniz ve mutfağınız için kullandığınızda kirecin etkisini neredeyse sıfıra indirdiğini gözlemledik.

Meridyen su arıtma sistemleri olarak Muğla halkı için 6 filtreli 7 aşamalı cihazımız ile hizmetinizdeyiz. Arıtma cihazı vontron membran ana filtre kullanmaktayız. Uzak doğu ülkelerinin kalitesiz ve kanserojen maddelerinden asla cihazımızda bulunmamaktadır. Ne kapalı kutuda ne de filtrelerin içerisinde uzak doğu üretimi olan kanserojen veya vücuda zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Piyasadaki çok ucuz su arıtma cihazı fiyatları sizi aldatmasın. Sağlığınızı bu tip kalitesiz cihazlar kullanarak tehlikeye atmayın.

Muğla Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Alkali su arıtma cihazı olarak da bilinen Meridyen cihazları, piyasada bulunan arıtma cihazlarına göre kalitesini Tüm Türkiye’de ücretsiz kurulum ve kargo hizmeti ile sağladığı gibi aynı zamanda +8,5 pH garantisi veren ilk ve tek su arıtma firması olması farkımızı ortaya koymaktadır. Ürünümüzün tüm filtreleri ve aparatları tamamıyla yerli üretim olup Sağlık Bakanlığının onay verdiği 5 numaralı plastikten üretilmiştir. Muğla su arıtma cihazı kullanımı gerekli olan illerimizden birisi olduğundan bu tür sağlıksal ve kullanıma uygun hali olan cihazları seçmeniz sizin için önem arz etmektedir. Muğla su arıtma cihazı fiyatları anlamında en güvenilir adresi olan Meridyen, fiyat politikasını kalite ile orantılı olarak belirlemektedir. Su arıtma cihazlarımız satın alan herkese şartsız olarak “Mineralli Duş Başlığı” hediye ediyoruz.

 

Mineralli Duş Başlığı Ne İşe Yarar?

Duş başlığı hediyemiz sayesinde daha sağlıklı bir duş/banyo yapmanıza yardımcı oluyoruz. Mineralli Duş Başlığı ile şebeke suyunun klor etkisini azaltarak içinde bulunan mineral taşları ile etkileşim sayesinde duş suyunuzun mineral zengini bir hale getirerek daha rahatlatıcı bir duş yapmanızı sağlar. İçindeki mineral taşlarının etkisini kullandıkça daha rahat bir duş yaptıkça göreceksiniz.

Muğla İlinde Hizmet Verdiğimiz İlçeler Nelerdir?

 • Bodrum
 • Dalaman
 • Datça
 • Fethiye
 • Kavaklıdere
 • Köyceğiz
 • Marmaris
 • Milas
 • Menteşe
 • Ortaca
 • Seydikemer
 • Ula
 • Yatağan Su Arıtma Cihazı

Leave a Comment