Posted on: 2 Kasım 2019 Posted by: Meridyen Su Arıtma Comments: 0

Ankara en iyi su arıtma cihazı seçimi için Meridyen Su Arıtma Sistemleri ücretsiz danışma hattını arayarak siz ve sevdiklerinizin ihtiyacı olan uygun cihazını sizlerle buluşturuyoruz. 

Ücretsiz kargo, ücretsiz montaj, ücretsiz servis ve ücretsiz filtre değişimi ile sizlerin kapınıza kadar randevu günü ve saatine riayet ederek geliyoruz.

Ankara’da Meridyen Su Arıtma Cihazı Servisi

Başkent Ankara’da şebeke sularının %50 oranında Kızılırmak suyundan geldiği iddiaları çok güçlü ve buna nazaran önceki yıllarda Dünya Şampiyonası hazırlıkları için Ankara’da bulunan A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncularından Tuğba Palazoğlu, Esra Ural ve federasyon yetkililerinin ishal başvurusu ile hastaneye kaldırılması ile bu iddialar yeniden gündeme gelmişti. Pis ve mikroplu olmasının yanında zaten şebeke suyundan gelen pis koku sebebiyle içilmesi imkânsız derecede sebze meyve yıkanmasında da sağlıklı değildir. Çay yapmak için bile çok zor diyebiliriz. Çok klorlu olması sebebiyle de yaptığımız çay yemek için tencere ve çaydanlık diplerinde kireçlenmeyi çok rahat görebiliriz.

Bu sebepler doğrultusunda Ankara’da kaliteli su arıtma cihazı kullanmak damacana su kullanma alternatifine göre daha mantıklı. Plastik damacanadaki sular da bize sağlıklı içilebilir su sağlamaz ve hem sebze meyve yıkama, çay ve yemeklerde kullanmaya kalktığımızda daha maliyetli olacaktır.

ankara su arıtma cihazı

Ankara En İyi Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak Ankara ilimiz için bütün bu olumsuzlukların cihazlarımızda kullanmış olduğumuz A+ sınıfı filtrelerimiz sayesinde suyun içerisindeki tüm zararlı maddelerin arınarak vücudumuzun ihtiyacı olan mineral ve alkali seviyesini ayarlayarak içilebilir su niteliğine taşır. Alkali seviyesini içerisindeki eksik minerallerin tamamlandıktan sonra 8,5 pH garantisini Ankara ilimiz içinde vermekteyiz.

Alkali seviyesini yükselttikten sonra Milletimizin alışık olduğu ve daha rahat içim olması sebebiyle Tatlandırıcı filtremiz sayesinde yumuşak bir içim sağlar.

Ankara’daki klor seviyesinin yüksek olduğu için ‘Mineralli Hediye Duş Başlığı’nı sizlere hediye olarak gönderiyoruz.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak Ankara’daki müşterilerimiz için pompalı seçeneği tavsiye ediyoruz

Ankara’da Meridyen Su Arıtma Olarak Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara merkez dahil olmak üzere tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Mamak 
Akyurt 
Altındağ
Ayaş 
Bala 
Beypazarı 
Çamlıdere
Çankaya 
Çubuk 
Elmadağ
Etimesgut 
Evren 
Gölbaşı 
Güdül
Haymana
Kahramankazan 
Nallıhan 
Polatlı 
Pursaklar 
Sincan
Şereflikoçhisar
Yenimahalle’ ilçelerimizde tüm kargo ve kurulum işlemleri ve filtre değişimleri su arıtma cihazı bakımlarını yerinde hızlı bir şekilde ücretsiz olarak yapmaktayız. 

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, MERİDYEN’den Alınır.

Leave a Comment