Adana Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı

Adana Su Arıtma Cihazı seçiminde tüm ilçe ve mahallelere profesyonel ve hızlı servisimiz ile hizmet vermekteyiz.

Adana’da su kirliliği üzerine bir çok söylenti var. Yaşanılan bu belirsizlik Ankara’da yaşayan insanların içme suyuna güvenini azaltmış ve ne yapacakları konusunda kesin karar verememektedir.

Adana su arıtma cihazı kullanımı geçtiğimiz yıla oranla %15 arttığı görülmektedir. Meridyen Su Arıtma Cihazları olarak yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde Adana ilinde su arıtma cihazı kullanım oranındaki artışın çevre etkenleri ve hava kirliliği olduğu sonucuna vardır. Adana halkı şebeke suyuna olan güveninin azaldığını dile getirmektedir. Bu sebepten en kaliteli su arıtma cihazı araştırmalarına yön vermektedir.

Adana İçin En Kaliteli Su Arıtma Cihazı

Bulunduğu coğrafya’ya bakıldığı zaman Adana ilinin sıcaklık değerleri ülke geneline göre çok fazla olduğu görülmektedir. Kanalizasyon suyu için kullanılan barajlar ve içme su şebekeleri şehrin tamamına yetişmesi oldukça problem hale gelmektedir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri Adana için en kaliteli içme suyu sağlayacağı garantisini müşterilerine sunmaktadır. Adana halkı için en kaliteli su alkali değerleri yüksek ve mineral zengini su sağlayacak olan firmamızın ürünleri olacaktır. Hem aileniz için hem de günlük genel kullanımlar için su arıtma cihazınızı Meridyen su arıtma sistemlerinden temin ettiğiniz zaman bahsettiğimiz kaliteli su özelliklerini taşıyan bir cihaza sahip olacaksınız.

Adana Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Kapalı kutu su arıtma sistemi olarak satışını yaptığımız cihazımız hem +8,5 pH değeri garantisi vererek piyasadaki kapalı kutu su arıtıcı satan diğer firmalara göre iddiasını ortaya koymaktadır. Yaptırmış olduğumuz testler neticesinde filtre değişim çizelgenizi takip ettiğiniz taktirde +8,5 pH su içmeye devam edeceksiniz. Alkali su olarak da bilinen bu kalitedeki suyun sertliği konusunda endişeleriniz olmasın. Çünkü cihazımız 6 filtreli ve 7 aşamalı olarak çalışmaktadır. Tatlandırıcı filtre içeren su arıtma cihazımız alkali suyun sertliğini yumuşatıp içime uygun hale getirmektedir. Yani hem alkali su içmenizi sağlar hem de Türk halkının alışık olduğu su yumuşaklığını sizlere sunar.

Adana Su Arıtma Cihazında Meridye’nin Farkı Ne?

Meridyen su arıtma sistemleri olarak ürünlerimizi satın alan herkese “Mineralli Duş Başlığı” Hediye ediyoruz. Hediye Mineralli Duş Başlığı sayesinde şebeke suyunun klor etkisini azaltır ve mineral zengini bir duş yapmanıza olanak sağlar.

Adana Su Arıtma Cihazı Hizmet Ağımız

Adana merkez dahil olmak üzere tüm ilçelerimizde, mahalle ve köylerimizde değerli müşterilerimize ücretsiz kargo, ücretsiz montaj, ücretsiz filtre değişimi ve ücretsiz bakım fırsatı sunmaktayız.

Aladağ 
Ceylan 
Çukurova
Feke 
İmamoğlu 
Karaisalı 
Karataş 
Kozan 
Pozantı
Saimbeyli
Sarıçam
Seylan 
Tufanbeyli 
Yumurtalık
Yüreğir ilçelerinde servisimiz aynı gün hizmet vermekte randevu verdiğiniz tarih ve saate riayet etmektedir. Su arıtma cihazlarımızda kullanmış olduğumuz AA+ Kalite filtre ve diğer tüm parçalar ile sağlıklı su içmeye sizlerde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz destek hattımız ile bizlere ulaşarak sizler için en uygun su arıtma cihazını birlikte belirleyebiliriz. 

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, MERİDYEN’den Alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×