Afyon Su Arıtma Cihazı

Afyon Su Arıtma Cihazı

Afyon su arıtma cihazı seçiminde ilk akla gelen Meridyen Su Arıtma Sistemleri sizleri sağlıklı, kaliteli, alkali seviyesi yüksek ve mineralli su arıtma cihazı ile en ekonomik şekilde ulaştırmaya çalışıyor.

Afyon’da En İyi Su Arıtma Cihazı

Afyon ilinde artan nüfus ile bağlı olarak su ve doğa kirliliği yaşanmaktadır. Temiz kullanılır su kaynaklarının azaldığı görülmektedir. Afyon yeraltı kaynakları, kaplıcalar gibi bir çok su kaynağına sahiptir. İçme suyu oranı mevcut su kaynaklarına oranla oldukça azaldığı görülmektedir. Mevcut organize sanayii bölgeleri, mermer ocakları gibi etkenler de içme suyu kaynaklarına etkisi olumsuz yönde olduğu görülmektedir. Böyle durumlar peş peşe sıralandığında içme suyu kaynaklarının da risk altında olduğu ve korunması güç hale geldiği görülmektedir. Meridyen su arıtma sistemleri olarak Türkiye çapında ve Afyon’da yaklaşık olarak 10 yıla yakın bir süredir hizmet vermekteyiz.

Afyon’da En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir?

Afyon coğrafyası su kaynaklarının azaldığı ve içme suyuna olan güvenin de bu oranla azaldığı görülmektedir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak Afyon’da en iyi su arıtma cihazı iddiası ile hizmet vermekteyiz. Çünkü su arıtma cihazlarımızda 6 filtre ve 7 aşamalı bir sistem kullanmaktayız. +8,5 pH garantisi veren ilk ve tek su arıtma cihazı sistemleri firmayız. +8,5 pH garantisi verirken Afyon halkı için içme suyu lezzetini kaybetmemek adına tatlandırıcı filtre ile suyun lezzetini içilebilir bir hale getiriyoruz.

Afyon İçin Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı

Tezgah altı olarak kullanımınıza sunduğumuz kapalı kasa su arıtma cihazımız dış etkenlere karşı korunaklıdır. Dış kasasında kullanılan plastik kapalı kasa, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı 5 numaralı plastikten üretilmiştir. Su arıtma cihazımızın içindeki tüm malzemeler kanserojen madde içermez ve sağlığınıza olumsuz etkileyecek hiçbir madde bulundurmaz.

Afyon Su Arıtma
Afyon Su Arıtma Cihazı

Afyon Su Arıtma Cihazı Ne Kadar Zamanda Kurulum-Montaj Yapılır?

Meridyen su arıtma cihazınız siparişinizden hemen sonra kargoya verilir ve en fazla iki gün içerisinde elinize geçecek şekilde yola çıkartılır. Su arıtma cihazınız sizin elinize ücretsiz olarak kargo edilir. Su arıtma cihazınız, kargo evinize ulaştığı andan itibaren bir iş günü içerisinde montajı yapılarak kullanıma hazır hale gelir.

Şebeke sularınızın kireç ve klor etkisini minimum düzeye getirerek içime uygun hale getiren Meridyen Su Arıtma Sistemleri, 3 yıl garanti imkanı sağlar. Üstelik su arıtma cihazı alan tüm müşterilerimize şartsız koşulsuz “Mineralli Su Arıtma Cihazı” hediyemizdir.

Afyon Su Arıtma Cihazı Servis Hizmet Ağımız

Afyon başta olmak üzere 81 ilimiz ilçe, kasaba, mahalle ve köylerimizde ücretsiz kargo, ücretsiz kurulum ve ücretsiz filtre değişimleri için aynı gün hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve steril servis ekibimiz sizlerin vermiş olduğu randevu gün ve saatine riayet ederek sizlere ulaşmaktadır. Ücretsiz danışma hattımız ile bizlere ulaşarak sizin ve sevdikleriniz için en uygun su arıtma cihazını birlikte seçebiliriz.

Sandıklı 
Dinar 
Bolvadin 
Sinanpaşa 
Emirdağ
Şuhut 
Çay 
İhsaniye
İscehisar 
Sultandağı 
Çobanlar
Dazkırı
Başmakçı 
Hocalar
Bayat 
Evciler 
Kızılören Meridyen Su Arıtma servislerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, MERİDYEN’den alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×