Ağrı Su Arıtma Cihazı

Ağrı Su Arıtma Cihazı

Ağrı su arıtma cihazı satış, montaj, bakım ve filtre değişimi ile hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri ücretsiz danışma hattımızı arayarak sizlere en uygun su arıtma cihazını birlikte belirleyelim.

Ağrı’da En İyi Su Arıtma Cihazı

Ülkemizin doğu illerinden biri olan Ağrı su kaynaklarının zenginliği ile başı dertte olduğunu görüyoruz. Yaşadığımız yüzyıl küresel olarak susuzluğun baş gösterdiği su konulu problemlerin ön planda olduğu bir dönemdir. Yaşanılan su problemleri su arıtma cihazı kullanımını dolaylı olarak pozitif yönde etkilediğini görüyoruz. Zamansız asit yağmurları yüzünden Ağrı’da kaynak suları kullanımı problemleri yaşandığını gözlemliyoruz.  Ağrı ilinde su kaynakları problemi medyaya yansımaktadır. Kullanılan su kaynaklarının tükenmekte olduğunu, kirlilik oranlarının gün geçtikçe artıyor olması su arıtma cihazı kullanımı ihtiyacını tetiklediğinin farkındayız. Su arıtma cihazı Ağrı halkı için bir ihtiyaç haline geldi. Gündelik kullanım için Ağrı’da çay içme oranı ve çocuk sayısının fazlalığı damacana su tüketiminin yapılan araştırmalar sonucunda çok fazla masraflı olduğunu görülüyor. Ortalama Ağrı halkının aile içindeki birey sayısı 8-9 arası olduğunu düşünürsek damacana su kullanımı haftada en az 4 veya 5 olarak tespit edilmektedir. Bu damacana su sayısının fazlalığı ortalama bir aile için çok fazla masraf olarak hatta külfet olarak tanımlanabilir. Çünkü Ağrı’da yaşayan ailelerin genel olarak orta düzey veya alt seviye geliri olduğunu düşünürsek haftaya 4-5 adet damacana su çok büyük bir masrafa sebebiyet vermektedir.

Ağrı’da Neden Su Arıtma Cihazı Almak Gerekiyor?

Ağrı, coğrafya olarak karasal iklimin etkisi altında olduğu biliniyor. Yaşanılan doğa olayları, kar yağışı, yağmur, asit yağışları ve kuvvetli rüzgârlar ile kullanılan kaynak sularının, şebeke sularının, kanalizasyon sularının ne kadar etki altında kaldığı ortada. Bu sebepten su arıtma cihazı kurulumu yapılması gerekliliktir. Ağrı ilinde su arıtma cihazı ihtiyacı sadece içme suyu ile sınırlı değildir. Örnek verecek olursak evde demlenen çay için arıtma cihazından elde edilen su ile demlenilmesi çok daha sağlıklı olacağı kesindir. Zaten arıtma cihazından elde ettiğiniz su ile demlediğiniz çaydan sonra çaydanlık dibindeki kireçsiz, tertemiz çelik yüzeyi gördüğünüzde bize hak vereceksiniz.

Ağrı Su Arıtma Cihazı Nerelerde Kullanabiliriz?

Ağrı ilinde hizmet veren Meridyen Su Arıtma Sistemini kullanmaya başladığınızdan sonra

  • Yemek hazırlarken
  • Bebekleriniz için mama hazırlarken
  • Ütü yaparken
  • Balıklarınız için akvaryumunuza koyabileceğiniz
  • Evcil hayvanlarına içirebileceğiniz
  • Bitkilerinizi sulamak için kullandığınız

ve daha aklımıza gelmeyen bir çok sebep için kullandığını suyu,

Ağrı Su Arıtma
ağrı su arıtma cihazı

Meridyen su arıtma cihazlarından elde edebilirsiniz.

 

 

Ağrı Su Arıtma Cihazı En Sağlıklı Cihaz Seçimi

Tüm şeker, diyabet gibi hastalıklar için mineral zengini ve alkali su olarak Meridyen su arıtma cihazlarından elde edebilirsiniz. Çünkü +8,5 pH garantisi veren firmamız aynı zamanda ters ozmos sistemi ile çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı 5 numaralı kaliteli plastik dış kasası bulunan arıtma cihazımızın içinde kullanılan filtrelerin filtreler zararlı kanserojen uzak doğu ülkelerinin ürünlerinden kesinlikle değil.  Yerli üretim olan cihazımız 3 yıl garantili olup yanında “Mineralli Duş Başlığı” hediyesi ile siz değerli Ağrı halkına hizmet vermekteyiz. 1 gün içinde montajı yapılmaktadır.

Ağrı’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ağrı merkez olmak üzere tüm ilçe köy ve mahallerimizde aynı gün veya sizin vermiş olduğunuz randevu gününe riayet ederek sizlerle buluşmaktadır.

Diyadin
Doğubayazıt
Eleşkirt
Hamur
Patnos 
Talıçay
Tutak ilçelerinde bulunan servislerimiz ile sizlere ulaşabiliriz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×