Başakşehir Su Arıtma Cihazı

Başakşehir Su Arıtma Cihazı

Başakşehir ilçesi, su arıtma cihazlarının, servis ağının, filtre değişim noktasında meridyen su arıtma sistemleri olarak en büyük portföye ulaştığımız ilçelerden biridir. Türkiye geneli su arıtma cihazları servisi sağlayan firmamız, Başakşehir’de su arıtma cihazları servis noktasında ülke geneli sağlık problemlerinin en aza inmesi için çabalamaktadır. En iyi su arıtma cihazı olarak tercih edilen firmamızın Başakşehir servis ağı oldukça geniş çaptadır.

Başakşehir Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihaz servisi seçerken nelere dikkat edilmesi gerekir? Yaşanılan servis problemlerin temel sebepleri nelerdir? Başakşehir’de Meridyen su arıtma servisinin tercih edilmesinin en büyük sebeplerini sizler için sıraladık;

 1. Arıtma cihaz servisi olarak önemli olan sorunsuz şekilde montaj ve filtre değişiminin yapılmasıdır. Servislerimiz bu konuda oldukça hassas davranmaktadır.
 2. Arıtma cihaz servis hizmetleri esnasında mermer delme, su tesisatı işlemleri esnasında oluşacak hiçbir zarar olmaması gerekmektedir. Tüm bu yıkımlar, dökümler vs. hepsi su arıtma servisinin sorumluluğu altındadır.
 3. Su arıtma servisi noktasında firmamızın tercih edilme sebeplerinin başında randevu tarih ve saatine gereken önemin verilmesidir. Adı koyulan randevu asla ertelenmez ve söz verilen işlem yapılmadan randevu yerinden ayrılmaz.
 4. Servis ağı oldukça büyüyen firmamızın kalifiyeli, yetişmiş ve işinin ehli servis elemanları bulunmaktadır.
 5. Su arıtma cihaz servisi sağlarken günümüz teknolojisini kullanmaktadır.

Başakşehir Su Arıtma Filtre Değişimi

En iyi su arıtma cihazı alınması ve servis ağının en iyi olmasının yanında en iyi filtre kullanımı da arıtma cihazının performansını doğrudan etkileyen unsurdur. Filtrelerin NSF onaylı olması ve dünya standartlarında filtreleme sağlıyor olması gerekmektedir. Su arıtma filtre değişimi konusunda firmamızın siz değerli Başakşehir halkına önerileri bulunuyor:

 1. Bizi tercih ettiğiniz takdirde filtre değişim periyotlarını servisimiz takip edecektir. Siz değerli müşterilerimizi gününden önce uyarıp filtre değişim gününün geldiğini bildiriyoruz.
 2. Filtre değişim esnasında yapılan işlemleri müşterilerimize anlatıyoruz. Hangi filtrenin en sıklıkla değişmesi gerektiğini, hangi filtrenin su arıtma işlemleri esnasında ne işlemler yaptığını bilgilerini veriyoruz.
 3. Filtre değişimi esnasında kullanılan tüm malzemeler Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı 5 numaralı plastikten üretilen filtreler kullanılmaktadır.
 4. Arıtma cihazınızdan çıkan filtrelerin düzenli değişmesi gerektiğine dair ne durumda olduklarını servisimiz sizlere gösterecektir.

Başakşehir Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

İnsanlar memnun kaldıkları, hayatlarını kolaylaştıran ve sağlıklarına olumsuz etki etmeyen tüm her şeyi birbirine tavsiye etmektedir. Meridyen su arıtma cihazlarını kullanan insanların hemen hemen hepsi, çevresindeki insanlara tavsiye ederek firmamızı önermektedir. Başakşehir’de ikamet eden müşterilerimizin çoğu, eski müşterilerimizin tavsiyesi üzerine arıtma cihazı taktırdıklarını ve aynı memnuniyeti beklediğini dile getirmektedir.

Peki, neden o kadar su arıtma cihazı satan firma varken Meridyen su arıtma cihazı öneriliyor, insanlar arasında tavsiye konusu oluyor. Gelin, birlikte inceleyelim;

 1. Servis ağımızın Türkiye çapında olduğundan birçok firmaya göre insanların beklentilerini önceden biliyoruz ve buna göre çözümler üretiyoruz.
 2. Alkali, pH değeri yüksek en iyi su arıtma cihazını, filtreleme sistemlerini yapıyoruz. Kullanıcılarımızın sağlığını ve damak tadını düşünerek üretim yapıyoruz.
 3. Garantili ürünler satıyoruz. Filtre değişimlerinizi takip ediyoruz ve ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sağlıyoruz.
 4. 1 yıllık filtre seti hediye ederek müşterilerimizin maliyetlerini en az seviyede tutmaya çalışıyoruz.
 5. Mineralli duş başlığı hediye ediyoruz. Duş başlığı hediyemiz sayesinde daha yumuşak, klor ve kireç etkisinin en az olduğu bir duş alma imkanı sağlıyoruz.
 6. 7/24 canlı destek hattımız sayesinde aklınıza takılan soruları anında cevaplıyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×