Batman Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma

Batman Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak Batman su arıtma başta olmak üzere 81 ilimizde tüm müşterilerimize en iyi su arıtma cihazı ile en ekonomik su arıtma cihazını birleştirerek sağlıklı, ekonomik, taze ve doğal vücudumuz için gerekli minerallerin olduğu alkali seviyesiyle çocuklarımız ve yetişkinlerimizin bağışıklık sistemini güçlü tutacak su ile buluşturuyoruz.

Kendinizin ve sevdiklerimizin sağlıklı bir hayat sürebilmesi için her alanda çaba gösteriyoruz. Peki; günlük olarak vücudun ihtiyacı olduğu su için ne kadar seçiciyiz.
Batman ve 81 ilimizde çoğu vatandaşımız damacana suların sağlıklı olmadığını sürekli olarak duymaktadır. Damacana içindeki sular aslında doğal kaynaklardan doldurulması sebebiyle aslında gayet sağlıklıdır. Ancak plastik içerisinde beklemesi ve beklediği süre boyunca zararlı güneş ışınları ile birlikte plastik maddenin içinde ürettiği mikroorganizma, virüs ve bakteri oluşturması sebebiyle uzmanlarımız tarafından ve çeşitli kliniklerin yaptığı çalışmalar doğrultusunda su arıtma cihazlarına göre sağlıksız olduğu her platformda kanıtlanmıştır.

Batman Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazı satan onlarca firma ile Meridyen Su Arıtma Sistemleri arasındaki önemli özelliklerinden biri ; Batman ve 81 il ve tüm ilçe, köy, belde ve mahallelerde yaygın profesyonel yerinde çözüm üretebilen ve en önemlisi hızlı bir şekilde müşterilerimizin daima yanında olmamız.
Batman’da satışını yaptığımız tüm cihazlarımızın filtre değişimlerini, periyodik bakımlarını Batman su arıtma servisimiz takip ederek sizlerin belirlediği randevu gün ve saatine riayet ederek hızlı bir şekilde yerinde çözümünü yapacaktır. Batman merkez dahil olmak üzere ;
Beşiri Su Arıtma Cihazı ve Servisi
Gercüş Su Arıtma Cihazı ve Servisi
Hasankeyf Su Arıtma Cihazı ve Servisi
Kozluk Su Arıtma Cihazı ve Servisi
Batman Merkez Su Arıtma Cihazı ve Servisi
Sason Su Arıtma Cihazı ve Servisi olarak tüm ilçelerimizde Meridyen Su Arıtma Cihazlarının
Montaj, Bakım, Servis, Filtre Değişimi İşlemlerinin Hepsini ÜCRETSİZ olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Batman Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları firmalar arasında farklı özellikleri ve servis ağları ile farklı fiyatlar göstermektedir. Su arıtma cihazı ev, ofis veya işyeri gibi kullanım yerlerinde alırken dikkat edilecek en özellik ömür boyu kullanıma uygun olup olmadığı olması gerekmektedir. Ömürlük bir cihaz almak istersek ortalama 1,300 ila 2,500 tl arasında bir fiyat aralığında bulabilmemiz mümkün. Damacana maliyetleri ile kıyasladığımızda 1 yıl gibi bir sürede cihazlar kendini amorti edebilmektedir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere en uygun su arıtma cihazını birlikte belirleyebilmek yada daha fazla bilgi almak için ÜCRETSİZ danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

batman su arıtma cihazı

Batman Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Ev, araba hatta herhangi bir alışveriş yaptığımız zamanlarda en çok dikkat ettiğimiz unsur alacağımız yerin güvenilir bir yer olmasıdır. Batman’da yaptığımız satış ve filtre değişimlerimiz sonrası müşterilerimizin tavsiyeleri ile iyi bir satış ivmesi yakalayan Meridyen Su Arıtma Sistemleri 3 yıl garanti 14 gün koşulsuz iade imkânının yanında ömür boyu yedek parça temini veren bir firmadır. Meridyen su arıtma cihazlarını ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz gibi tüm müşterilerimizin satış sonrası servis, bakım ve filtre değişimlerinde ömür boyu ücretsiz garantisi vermekteyiz. Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz yerli parçalarımız sayesinde dolar yada diğer döviz kurlarından en az etkilenen ve filtre fiyatlarında son 3 yıldır hiç değiştirmemiş ender bir firmadır.

Batman Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazları Batman dahil olmak üzere iller arasındaki şebeke basınç durumuna göre değişkenlik göstermesi sebebiyle motorlu (pompalı) motorsuz (pompasız) cihaz  kullanım ihtiyacına göre farklılık göstermesi yanında Meridyen Su Arıtma Cihazlarının üretimindeki tüm cihazların özellikleri Tank kapasitesi haricinde aynıdır. Su arıtma cihazlarımız yeterli sayıda ve gerekli filtreleri kullanarak hem sağlıklı hem ekonomik bir su arıtma cihazı üretmektedir. Cihazlarımız içindeki su tankımızın plastik değil çelik olması sebebiyle kötü koku, bakteri, virüs ve mikroorganizma oluşumuna izin vermez. Anti bakteriyel inline kullan at filtrelerimiz sayesinde sağlıklı bir filtrasyon sistemi oluşturmaktadır. Cihazlarımızda kullandığımız plastik aksamlar konusunda hassas davranarak maliyet artışını göz ardı eden firmamız Sağlık Bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üreterek sağlık konusunda hiçbir taviz vermemektedir. Su arıtma cihazlarımız sırasıyla ön 3 lü filtre membran, mineral, alkali ve tatlandırıcı filtre olmak üzere 7 filtrelidir. Batman su arıtma fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×