Bayrampaşa Su Arıtma Cihazı

Bayrampaşa Su Arıtma Cihazı

Meridyen su arıtma sistemleri ile sağlıklı, kaliteli, en iyi su arıtma cihazına en uygun fiyat ve en hızlı hizmet ile buluşturuyoruz. Su arıtma cihazı alırken dikkat ettiğiniz tüm özellikleri barındıran firmamız 10 yıldır internet üzerinden binlerce yaptığı montaj, periyodik bakım ve filtre değişim süreçlerinde hiçbir şikayeti bulunmayan nadir firmalardan biridir. Su arıtma cihazlarımızın en önemli özelliği ömür boyu sağlıklı su içmeyi sağlar. Cihazlarımızda AA+ kalite filtrasyon sistemimiz ile su arıtma cihazımız sayesinde 8.5 pH alkali seviyesinde çocuklarımızın gelişimi ve sizlerin sağlığı için en kaliteli suyu en taze şeklinde üretebilirsiniz.

Bayrampaşa Su Arıtma Servisi

Meridyen su arıtma sistemleri satış sonrası tecrübeli ve hızlı teknik servis ekibiyle montajınız, bakım ve filtre değişimlerinizi tamamen ÜCRETSİZ olarak sürdürmekte cihazlarımızda ömür boyu yedek parça garantisi vermekteyiz. Bayrampaşa’da;

ALTINTEPSİ MAHALLESİ
CEVATPAŞA MAHALLESİ
İSMET PAŞA MAHALLESİ
KARTALTEPE MAHALLESİ
KOCATEPE MAHALLESİ
MURATPAŞA MAHALLESİ
ORTA MAHALLESİ
TERAZİDERE MAHALLESİ
VATAN MAHALLESİ
YENİDOĞAN MAHALLESİ
YILDIRIM MAHALLELERİNDE aynı gün hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları firmalar arasında değişkenlik gösteren daha ucuza yada çok pahalıya satılmaktadır. Meridyen su arıtma sistemleri sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve en ekonomik su arıtma cihazına sahip olabilmeniz için sürekli cihazlarını güncellemektedir. Sağlıklı ve ekonomik su arıtma cihazlarımızdan ister evinizde ister işyerinizde kullanabilir sağlıklı su ile tanışabilirsiniz.
4 kişi ve üzerinde kullanıcısı olan ev yada işyerlerinde;
12 lt Kapalı Kasa Zümrüt modeli su arıtma cihazımız
4 ve daha az kullanıcı olan ev yada işyerlerinizde;
8 lt Kapalı Kasa Bronz Modeli su arıtma cihazlarımızı tercih edebilirsiniz. Yaptığımız kampanya doğrultusunda aynı özellikte sadece tank kapasitesi farklı su arıtma cihazlarımız kısa bir süreliğine aynı fiyata sahip olabilirsiniz.

Bayrampaşa’da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır ?

Su arıtma cihazı veya herhangi bir elektronik, mobilya ve aklımıza gelen her bir ürün için alışveriş yapacağımız yerleri güvenli satıcılardan yapmaya dikkat ederiz. İnternet üzerinden 10 yıldır yaptığımız binlerce satış, montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça satışlarımızda daima müşteri odaklı kaliteli çözümler sağlayarak Şikayeti oluşmamış ender bir firmalardan biriyiz. Müşteri odaklı çalışmamız sebebiyle hiçbir hizmetimiz için ön ödeme talep etmeyen Meridyen Su Arıtma Sistemleri 14 gün koşulsuz şartsız iade imkanınız bulunmakta ancak 10 yıldır böyle bir talebi oluşmamış bir firmayız.

Bayrampaşa Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Meridyen Su Arıtma Sistemleri yaşadığınız bölge ve kullanıcılarımıza göre en kaliteli su arıtma cihazını üretmektedir.
Cihazlarımızda kullanılmış tüm plastik aksamlarımız ‘Sağlık Bakanlığımızın’ onayladığı 5 numaralı plastik’ten üretilmiştir.
Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz su tankımızı plastik yerine çelik tank kullanarak bakteri ve kötü koku oluşumuna engel olmaktayız.

Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz Reverse Osmosis System ( Ters Osmoz ) sistem tüm dünyada su arıtma sektöründe kabul görmüş en sağlıklı sistemdir.
Ülkemizde üretimi olmayan membran filtremizi Amerikan teknolojisi ile üretilmiş Vontron marka ve ya müşterilerimizin isteğine göre LG marka kullanmaktayız.
Cihazlarımızda yüksek kalitede mineral ve alkali filtremiz sayesinde sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi vücudumuz için gerekli mineralleri ekler ve aynı zamanda 8.5 pH seviyesine getirerek sağlıklı bir su içmenizi sağlar.
Tatlandırıcı filtremiz sayesinde de damak tadımıza uygun yumuşaklıkta ve berraklaştırır.

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır…

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×