Beyazıt Su Arıtma Cihazı

Beyazıt Su Arıtma Cihazı

İnsan vücudun da suyun ulaşamadığı bir yer yok denecek kadar azdır. O yüzden vücudunuzda o kadar su dolanırken o suyun temiz olup olmadığını sorgulamanız da gerekmektedir. Sizin çeşmeden kullandığınız su saçlarınızı bile sertleştirirken cildinize ne kadar büyük zararlar verdiğini siz de tahmin edebilirsiniz. İşte bu noktada devreye Beyazıt su arıtma cihazı girmektedir.

Su arıtma cihazı sayesinde evdeki suların kloru ayarlanarak içerisindeki vitamin ve minerali kontrolü yapılır. Su saf temiz bir şekilde musluktan gelmeye başlar. Kişilerin gün içerisinde kullandığı su çok ya da az olabilir bu hiçbir şeyi değiştirmez.

Arıtılmış Suyun Değerleri

Eğer ki bir su 0 ile 7 arasında bir pH değerine sahip olursa bu suyu asidik özellik de bir sudur. Yine su 7 ile 14 arasında olursa buda suyun bazik olduğunu gösterir. O yüzden sağlıklı bir su için 6 ile 9 arası pH idealdir. İşte su arıtma cihazından elde edilen suyun pH değeri 8.5’dir.  Bu su değeri ise en sağlıklı su değeridir.

Beyazıt su arıtma cihazı elde edilen su kişilerin cildine vücuduna ve sağlığına olumlu yönde etki yapmaktadır. Bunun bir nedeni de su arıtma cihazından elde edilen suyun değeridir. Kişiler bu sayede daha sağlıklı bir suyu tüketmiş olurlar. Su arıtma cihazında su sürekli belli aşamalardan geçirildiği için gün içerisinde hangi zaman diliminde su içilirse içilsin yine 8.5 pH değerinde olacaktır.

Su Arıtma Cihazı Hastalıkları Önler

Beyazıt su arıtma cihazı başta sağlıklı bir su ortaya koyduğu için kişilerin sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Yine su arıtma cihazı suyun sertliğini ayarlamaktadır. Bu sayede midede yaşanabilecek rahatsızlıklarının önüne geçer. Su arıtma cihazının ortaya koyduğu suyun içerisinde bol kalsiyum ve vitamin mevcuttur.

beyazıt su arıtma cihazı
beyazıt su arıtma cihazı


Bunun sayesinde kişiler suyu içtiklerinde vücutlarındaki eksik olan kalsiyum ve vitamin giderilmektedir. Yine kişilerin kemik erimesi rahatsızlığı bu sayede ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda su arıtma cihazı sayesinde elde edilen su  5 mikrona kadar temizlenebilen bir sudur. O yüzden içerisinde kum, çakıl ya da toprak bulundurmaz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×