Posted on: 31 Ocak 2020 Posted by: Meridyen Su Arıtma Comments: 0
Meridyen Su Arıtma

Beylikdüzü su arıtma cihazı satış, kurulum, filtre değişimi, bakım ve yedek parça temini sunan Meridyen Su Arıtma Sistemleri Ücretsiz danışma hattı ile siz ve sevdikleriniz için en uygun su arıtma cihazını birlikte belirleme imkanı sunmaktadır.

Beylikdüzü’nde hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri hem sizlere kaliteli su arıtma cihazını aynı zamanda her marka ve model için su arıtma cihazı filtre değişimi için sizlere hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un batı ilçelerinden olan daha öncelerinde Büyükçekmece belediyesine bağlı belde iken 22 Mart 2008 de ilçe oldu. Beylikdüzü ilçesi 314.670 nüfuslu 360 km2 gibi büyük bir yüz ölçümü olan Beylikdüzü gecekondu yapılaşmasının en nadir olduğu ilçelerimizden biridir.

10 mahallesi bulunan ilçemizde su arıtma cihazı soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.

-Adnan Kahveci Mahallesi
-Barış Mahallesi
-Büyükşehir Mahallesi
-Cumhuriyet Mahallesi
-Dereağzı Mahallesi
-Gürpınar Mahallesi
-Kavaklı Mahallesi
-Marmara Mahallesi
-Sahil Mahallesi
-Yakuplu Mahalleleridir.

Beylikdüzü Su Arıtma Servisi

Beylikdüzü ve İstanbul’un 39 ilçesine tecrübeli su arıtma servisi ile hizmet vermekte olan firmamız ücretsiz montaj ve ücretsiz filtre değişimi hizmetiyle sizlerin yanında.
Kaliteli su arıtma cihazı almak isteyen Beylikdüzü sakinleri 10 yılı aşkın süredir Meridyen Su Arıtma Sistemlerini tercih etmektedir.
Su arıtma cihazı ile daima taze su içebiirsiniz.
Şebeke suyundaki en küçük mikroorganizmalara kadar ayrıştırarak içerisinde eksik olan mineralleri mineral filtre aracılığı ile tamamlayarak hem sizlerin hem sevdikleriniz için sağlıklı kaliteli suyu evinizde üretebilirsiniz.
Sağlıklı ve kaliteli bir su;
-Vücudumuzdaki toksinlerin atılmasını sağlayarak cildimizi gençleştirir
-İç organlarımızın sağlıklı çalışmasını sağlar
-Sindirim sistemimizi düzenler
-Kan dolaşımımızı hızlandırır
-Kilo vermemizi hızlandırır
-Saç köklerimizi güçlendirir
-Cildimizde sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller

Reverse Osmosis System(Ters Osmoz) sistem kullandığımız cihazlarımızda isteğinize göre LG membran veya Vontron membran kullanmaktadır. Ve tüm diğer filtrelerimiz NSF onaylıdır ve uzak doğunun sağlıksız ve ucuz filtrelerini kullanmamaktadır. Su arıtma cihazı musluk olarak krom paslanmaz lüx musluk kullandığımız için ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Su arıtma cihazlarımızda Çelik tank kullanarak herhangi bir bakteri ve mikrop oluşumuna kesinlikle izin vermemektedir.
Su arıtma cihazlarının bakımları ve filtre değişimleri 12. Ayda ve 24. Ayda yapılmakta olup Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak cihaz bakım ve filtre değişim ücreti almamakla birlikte sizlere ömür boyu parça garantisi vermekteyiz.
12.ay da yapılan filtre değişimi sırasında değişen ilk üç filtreyi size hediye olarak göndermekteyiz.
Tüm su arıtma cihazı filtreleri için bizi arayabilirsiniz.

Beylikdüzü Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Beylikdüzü’nde de su kesintisi ihtimaline karşı 12 litre tankı olan su arıtma cihazları size su kesintisinden sonra da 12 litre içilebilir su bırakması amacıyla bir avantajdır. Mutfak dolabı uygun olan müşterilerimiz için Kapalı kasa 12 litre su arıtma cihazımız Zümrüt modelini ya da daha dar dolabı olan müşterilerimiz için 8 litre su arıtma cihazımız Bronz modeli tavsiye etmekteyiz.

beylikduzu su arıtma cihazı
Kapalı kasa su arıtma cihazları açık kasa su arıtma cihazlarına göre ömürlüktür. Su Arıtma cihazlarımızdaki tüm plastik aksamlarımız Sağlık bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üretilmiştir.
Meridyen Su Arıtma 10 yıldır sizin ve sevdiklerinizin sağlıklı ve kaliteli su içmesi için tüm sağlık ekibiyle cihazlarında sağlıklı, kaliteli ve en iyi sistemi filtreyi ve musluğu  belirleyerek en iyi su arıtma cihazını üretmek için çabalıyor binlerce ailemize kattığımız müşterilerimizden biri olmak için bizi hemen arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır.

Yorum Yap