Bostancı Su Arıtma Cihazı

Bostancı Su Arıtma Cihazı

İnsan vücudundaki toksinleri atmak ve sağlığını korumak için günde en az 2,5 litre su içmelidir.  Aynı zamanda suyun böbreklerdeki faydası küçümsenmeyecek derecede çoktur. Özellikle temiz sular sayesinde ciltteki problemler ortadan kaldırılabilir. Bunun yanında ciğerlerdeki birçok rahatsızlık yine temiz su sayesinde engellenir.

Ancak bu sadece suyun çok içilmesi ile olmaz içilen suyun aynı zamanda temiz olması da gerekmektedir. Çünkü öbür türlü vücuda hiçbir faydası olmayacak hatta içerisinde bir kimyasal barındıran su vücuda daha çok zarar verecektir. Kişilerin bu konuda faydalanabileceği tek yol Bostancı su arıtma cihazı sistemidir.

Su Arıtma Cihazı Neden Tercih Edilmeli

Bostancı su arıtma cihazı size pH değeri 8.5 olan bir suyu içmeniz için sunmaktadır. Kişiler su ihtiyacını ya çeşmeden akan suyla ya da hazır alınan su ile giderir. Ancak çeşmeden akan suyun içerisinde birçok mikrop barınmaktadır. Aynı zamanda o sularda bakteri oluşumu daha bardaktayken hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Onun haricinde hazır alınan suların içerisinde de birçok kimyasal bulunmaktadır. Bu kimyasallar kişilerin vücudunda geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilir. O yüzden temiz bir su içmek ancak su arıtma cihazı ile gerçekleşebilmektedir. Bu sebeplerden ötürü de kişilerin su arıtma cihazını tercih etmeleri gerekir.

Su Arıtma Cihazının Özellikleri

Bostancı su arıtma cihazı sayesinde suyunuz sürekli yenilenmekte ve her filtreden geçişinde mikroplar ortadan tekrar tekrar kaldırılmaktadır. Bu sayede suyunuz daha taze ve en bakterisiz şekilde aynı zamanda 5 mikrona kadar temiz bir su konumunda size gelmektedir. Gün içerisinde 350 kiloya kadar su tüketebilir ve aylık toplamda 6 ton suyu temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

bostancı su arıtma cihazı
bostancı su arıtma cihazı


Suyun su arıtma cihazından çıktıktan sonraki değerinin 8.5 pH değerinde olması da yine sizin için bir avantajdır. Özellikle çocuklar için içerisinde bol miktarda kalsiyum bulunduran bu su çocukların kemik gelişimini de olumlu yönde etkilemektedir. Su arıtma cihazı oldukça uzun bir dönem kullanılabilen bir cihazdır. O yüzden kolay kolay bu cihazda bir hasar problem ortaya çıkmaz. Aynı zamanda gün içerisinde suyunuz sürekli olarak akar.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×