Çekmeköy Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma

Çekmeköy Su Arıtma Cihazı

Çekmeköy su arıtma cihazı satışı, kurulumu, bakımı, filtre değişimi ve yedek parça temini gibi konularda Meridyen Su Arıtma Sistemlerini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Su arıtma cihazı seçimlerimizde uzman ekibimizle görüşerek sizlere en uygun su arıtma cihazını birlikte belirlememize izin verebilirsiniz.

İstanbul merkezli su arıtma üzerine hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak 81 ilde yaygın hizmet ağımızla ‘Önce Sağlık’ prensibi üzerine kurulmuş en iyi su arıtma cihazını aynı zamanda sizlere en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Daire girişi, tezgah üstü, büro tipi ayaklı sebil ve tezgah altı su arıtma cihazları üretiminde Türkiye’de en önde gelen firmalardan biri olmuştur.
10 yıldır internet üzerinden binlerce yaptığımız satış, montaj, bakım, yedek parça satışı ve filtre değişimi hizmetlerimizden hiçbir şikayeti oluşmamış ve aksine müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş bir firmayız.

Çekmeköy Su Arıtma Servisi

İstanbul merkezli ancak 81 ilimizde su arıtma cihazı satış ve montajını yapan profesyonel ekibimiz Çekmeköy’de su arıtma cihazı montajında, filtre değişiminde, bakımında ve yedek parça temininde tecrübelerinin yanında aynı zamanda aynı gün hizmet vermektedir.
Çekmeköy merkez dahil olmak üzere;
ALEMDAĞ MAHALLESİ
AYDINLAR MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
ÇATALMEŞE MAHALLESİ
EKŞİOĞLU MAHALLESİ
GÜNGÖREN MAHALLESİ
HAMİDİYE MAHALLESİ
HÜSEYİNLİ MAHALLESİ
KİRAZLIDERE MAHALLESİ
KOÇULLU MAHALLESİ
MEHMET AKİF MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
MİMAR SİNAN MAHALLESİ
NİŞANTEPE MAHALLESİ
ÖMERLİ MAHALLESİ
REŞADİYE MAHALLESİ
SIRAPINAR MAHALLESİ
SOĞUKPINAR MAHALLESİ
SULTANÇİFTLİĞİ MAHALLESİ
TAŞDELEN MAHALLELERİNDE siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışmaktayız.

Çekmeköy Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları firma firma değişkenlik göstersede Meridyen su arıtma sistemleri olarak sizlere ‘Önce Sağlık’ prensibinden taviz vermeden en ekonomik su arıtma cihazını üretmekte ve sizlere sunmaya çalışmaktayız. Ev kullanıcılarımız için tezgah altı su arıtma cihazlarımız özellikle ev hanımlarımız için estetik yapısının yanında
1200 ila 1500 arasında değişkenlik göstermekte.

çe
çekmeköy su arıtma cihazı


Meridyen Su Sistemleri olarak hiçbir cihazımızda farklı filtrasyon sistemi kullanmamaktayız. Cihazlarımızdaki fiyat farklarını oluşturan değer sadece kullanılan tank kapasitesi ile yada dijital olması sebebiyledir. Çünkü biz bütün cihazlarımızda Sağlık, Sağlık, Sağlık diyoruz.

Çekmeköy’de Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Biz kültürümüz gereği herhangi bir ürün alırken görerek, elleyerek, bire bir sıcak temasta bulunarak almaya özen gösteren bir yapımız mevcut. Meridyen su arıtma sistemleri 10 yılı aşkın süredir bu ilkeleri göz önüne alarak su arıtma cihazı satışı yapmakta ve binlerce satış, montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça temini yaptığı işlerde internet üzerinden hiçbir şikayeti oluşmamış ender bir firmadır. Cihazlarımızın satışında, filtre değişiminde ve yedek parça temininde ödeme hususunu en sona alarak güven vermektedir.

Çekmeköy Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazı alırken sizler için en sağlıklı su arıtma cihazını üretmeye çalışmaktayız. Evsel tezgah altı ürünlerimizde
-Tüm plastik aksamlarımız Sağlık bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üretmekteyiz.
-Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz tankımız plastik değil çeliktir. Bu sayede tankınız içinde bakteri, virüs ve kötü koku oluşumuna izin vermez.
-Cihazımızda kullanmış olduğumuz Lüx Musluk sayesinde ömür boyu kullanabilirsiniz.
-Cihazlarımız Reverse Osmosiz System (Ters Osmoz) sistemdir. Bu sistem tüm dünyanın kabul ettiği en sağlıklı arıtma sistemi şeklidir.
-Cihazlarımız 7 filtrelidir.
-İlk 3’lü Sediment, Granül Aktif Karbon Ve Blok karbon filtrelerimiz NSF onaylı Filtrelerdir.
-Membran filtremiz Amerikan Teknolojisi Üretilmiş Vontron marka membrandır.
-Mineral filtremiz sayesinde suyunuz içinde kaybolan yada olmayan sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi eksik mineralleri ekler sağlıklı bir su içmenize fayda sağlar.
-Alkali filtremiz sayesinde vücudumuz için gerekli 8 ila 9 arasında ki alkali seviyesini sağlar yaptığımız montaj sonrası ölçümlerde 8,5 pH ölçümler fazladır.
-Tatlandırıcı filtremiz sayesinde damak tadınıza uygun sertlikte ve berrak bir su oluşmasınız sağlar.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak cihazlarımızda 3 yıl garanti 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade imkanı sağlamaktayız.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×