Güngören Su Arıtma Cihazı

Güngören Su Arıtma Cihazı

Güngören’de en iyi su arıtma cihazına ulaşmak için hızlı, garantili, sağlıklı ve yerinde keşif ve çözüm için deneyimli servis ağımız ile Güngören ve İstanbul’un tüm ilçelerinde neredeyse aynı gün sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri sağlık ekibi ve deneyimli servis ekibimizle sizlere en iyi en sağlıklı arıtma cihazını ve en uygun en ekonomik su arıtma cihazını birleştirerek sizlere en kaliteli su arıtma cihazını sunmak için çalışıyor.

Cihazlarımızda dünyanın en sağlıklı Reverse Osmosiz System(Ters Osmoz) sistemi kullanmaktayız bu sistemle birlikte su arıtma cihazının en önemli 3 ana filtresinden olan membran filtre olarak müşterilerimizin isteğine göre 2 dünya devi marka kullanmaktayız ister Vontron marka membran filtre isterseniz LG marka membran filtre seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Diğer 2 ana filtrelerden mineral filtremiz şebeke suyundan kaybolan yada eksik olan sodyum, potasyum ve magnezyum gibi değerli minerallerin eklenmesine katkıda bulunduğu için mineral alkali filtremizi dünyanın en iyi mineral alkali filtresi Pentek filtre kullanmaktayız. Hem bu filtre sayesinde vücudumuzun alkali ihtiyacı olan 8.5 Ph seviyesinde su içmenizi sağlar. Son aşamada bulunan tatlandırıcı filtremiz ağız tadımıza uygun yumuşak içimli aynı zamanda berrak bir su çıkmasını sağlayan filtremizi NSF onaylı filtre seçmekteyiz. Cihazlarımızda 3 Ana filtremiz dışında 3 Ön filtremiz bulunmakta yani toplamda cihazlarımızda 6 filtre 7 aşamalı su arıtma cihazları üretmekteyiz.Cihazlarımızda bulunan su depo tanklarımız herhangi bir bakteri ve virüs gibi oluşumların olmaması için çelik tank kullanmaktayız. Su arıtma cihazı musluklarımız ömür boyu kullanım açısından LÜX Avrupa musluk kullanmaktayız.

Güngören Su Arıtma Cihazı Servisi

Tüm hijyen kurallarına uygun olarak sağlıklı, kaliteli olarak su arıtma cihazı montajınızı, bakımınızı ve filtre değişimlerinizi tüm başta İstanbul olmak üzere Güngören’de bulunan;
ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAHALLESİ
AKINCILAR MAHALLESİ
GENÇOSMAN MAHALLESİ
GÜNEŞTEPE MAHALLESİ
GÜVEN MAHALLESİ
HAZNEDAR MAHALLESİ
MAREŞAL ÇAKMAK MAHALLESİ
MEHMET NESİH ÖZMEN MAHALLESİ
MERKEZ MAHALLESİ
SANAYİ MAHALLESİ
TOZKOPARAN MAHALLESİ Olmak üzere 11 mahallelerimizde neredeyse aynı gün sorunlarınızın çözümü için sizlere ulaşmaya çalışıyoruz.

Güngören Su Arıtma Filtre Değişimi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak 3 Ön 3 Ana filtre olmak üzere 6 filtre 7 aşamalı su arıtma cihazı üretmekteyiz.Su arıtma cihazının montajını yapan ekibimiz sizleri sistemimize dahil ederek değişim ve periyodik bakım sürelerinde sizleri bilgilendirerek sizlerin müsaitlik durumunuza göre randevu oluşturmaktadır.3 yıl cihazlarımızda garanti vermemizin yanında ömür boyu sadece değişilen filtre bedelini ödeyerek ÜCRETSİZ servis ve filtre değişiminden faydalanabilirsiniz.

Güngören Su Arıtma Tavsiyesi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak evsel olarak iki cihaz çeşidimiz vardır.
-Zümrüt 12 litre su arıtma cihazı
-Bronz 8 litre su arıtma cihazımız arasında hiçbir kalite farkı olmaksızın iki cihazımızda tüm plastik aksamları Sağlık bakanlığımızın’da onayladığı 5 numaralı plastikten üretilmiştir.

güngören su arıtma cihazı


4 ve daha üzeri kullanıcısı olan ev ve ofislerimiz için su arıtma cihazının yeri de uygun ise 12 litrelik su arıtma cihazını 4 ve daha az kullanıcısı olan ailelerimiz ve ofis kullanıcılarımız için ise 8 litrelik cihazımızı tavsiye etmekteyiz.Su kesintisi gibi durumlarda çelik tankımızda bulunan 8 veya 12 litrelik suyunu kullanabilirsiniz.Cihazlarımızın ebat bilgisi ve bulunduğunuz yerin ihtiyacına göre pompalı veya pompasız seçimi için ücretsiz danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Cihazlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak satış, bakım ve filtre değişimleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Aynı zamanda bahar kampanyası kapsamında
-1 yıllık filtre seti
-Mineralli duş başlığı su arıtma cihazlarımız yanında sizlere HEDİYE olarak göndermekteyiz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×