Iğdır Su Arıtma Cihazı

Iğdır Su Arıtma Cihazı

Iğdır ve 81 ilimiz ilçe ve köylerinde 10 yıldır tecrübeli profesyonel ve hızlı teknik ekibiyle sizlere en iyi su arıtma cihazını üretmeye ve sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak en iyi su arıtma cihazını en ekonomik su arıtma cihazı ile birleştirerek üretmeye ve sunmaya çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz filtrasyon sistemi ve tüm yan ürünlerimizi sağlık ekibimizin araştırmaları ile yapılmaktadır. NSF ve TSE belgeli parçalar kullanmaya çoğu filtremizi ve yedek parçamızı yerli üretim olmasına dikkat ediyoruz. Bu sayede dolar kurundan etkilenmeden hem de ülke ekonomisi için fayda sağlamaya çalışıyoruz. Tezgah altı açık kasa , tezgah altı kapalı kasa ,tezgah üstü su arıtma cihazı, su arıtma sebili, büro tipi ayaklı su arıtma cihazı, daire girişi su arıtma cihazlarımız ile siz Iğdır’daki değerli vatandaşlarımıza güvenilir, ekonomik ve hızlı bir şekilde ulaşmaya çalışıyoruz.

Iğdır Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazlarımızın montaj, bakım, yedek parça temini ve filtre değişimleriniz in Iğdır su arıtma servisimiz olmak üzere 81 ilde yetkili servis ekiplerimizle yerinde çözüm sunmaktayız. Profesyonel,  güvenilir ve aynı zamanda aynı gün hizmet vermesiyle hızlı bir şekilde ÜCRETSİZ olarak sunmaktayız.
Iğdır Merkez Su Arıtma Cihazı ve Servisi olarak hizmet vermemizin yanında da ;
Aralık
Karakoyunlu
Tuzluca ilçelerimizde de tüm Iğdır’daki müşterilerimize en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Iğdır Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazı fiyatları cihazların özellikleri ile değişmekle birlikte yurt dışı ithal ürünlerde dolar yada başka döviz kurlarının farkından dolayı yükselişler göstermektedir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihazlarında Membran filtre hariç tüm parçalarını kendi veya yerli üretim kullandığı için herhangi bir döviz kurundaki dalgalanmadan etkilenmez. Kendi bünyemizdeki tüm arıtma cihazlarımızda aynı filtrasyon kullanmaktayız. Tek fiyat farkını oluşturan iki etmenden biri su tank kapasitesi diğeri ise elektronik ve ya manüel cihaz fiyat farkıdır.
Arıtma cihazlarımızın yedek parça temini ve filtre maliyetleri açısından piyasadaki diğer tüm firmalara göre daha ekonomiktir.

ığdır su arıtma

Iğdır’da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır ?

Meridyen su arıtma sistemleri Su arıtma cihazı almak isteyen müşterilerimize 10 yıllık birikim ve yaptığı binlerce satış, bakım, filtre değişimi ve yedek parça temini işlerinde, müşterilerinden yana hiçbir şikayeti oluşmamıştır. Aksine tüm müşterilerinden %100 müşteri memnuniyeti oluşturmuş, cihazlarının üretiminde ‘Önce Sağlık’ prensibini oturtmuş yerli üretim Meridyen su arıtma cihazlarını tercih edin. 7 Gün 24 Saat ÜCRETSİZ danışma hattımız sayesinde sizlerin daima yanında olmaya çalışıyoruz. Cihazlarınızın 3 Yıl Garanti Dışında da filtre değişimi ve bakımlarını daima ÜCRETSİZ yapmaktayız.

Iğdır Su Arıtma Cihazının Özellikleri

ığdır su arıtma cihazı

Meridyen su arıtma cihazlarının tamamında REVERSE OSMOSİS SYSTEM (TERS OSMOZ) Sistem kullanmaktadır. bu sistem dünyada sağlıklı su arıtma sistemleri arasında en çok kabul görmüş sağlıklı su arıtma şeklidir. REVERSE OSMOSİS SYSTEM de en önemli görevi üstlenen ters ozmos gerçekleştiren membran filtre olarak Amerikan teknolojisi ile üretilmiş Vonton yada LG marka membran kullanmaktayız. Geri kalan 6 filtrenin bir kısmı kendi üretimimiz olmakla birlikte yerli üretimdir. Cihazlarımızın tüm plastik aksamları Sağlık bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üretilmiştir. Cihazlarımızdaki 7 filtre şunlardır.
-Sediment Filtre
-Karbon Filtre (GAC)
-Karbon Filtre (CTO)
-Membran Filtre
-Mineral Filtre
-Alkaline Filtre
-Tatlandırıcı Filtre.

Kendiniz ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için en temelden başlamamız lazım su arıtma cihazlarımız ile sağlıklı ve kaliteli su arıtma cihazını üretmeye çalışmaktayız.
Sipariş vermek veya  daha detaylı bilgi almak için bizi arayın ÜCRETSİZ montaj, bakım ve filtre değişimlerim-izden ÖMÜR BOYU faydalanın.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×