Kırıkkale Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma

Kırıkkale Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma Sistemleri Kırıkkale ve 81 ilimizde sağlıklı, kaliteli su arıtma cihazını en hızlı ve en ekonomik şekilde müşterilerimizle buluşturmaktadır. Cihazların üretimi bölümünde sağlık ekibimizle sizlere en sağlıklı ve en kaliteli su arıtma cihazını üretmemiz için yerli üretim malzeme kullanıyoruz. Bu sayede çoğu firmanın uzak doğunun ucuz mallarından oluşan cihazlarından kat kat yüksek kalitede cihazlar üretiyoruz. Meridyen su arıtma 10 yılı aşkın süredir perakende sektöründe olan tam 10 yıldır da internet üzerinden satış, montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça temini yapmaktadır. İnternet üzerinden ürünlerimizi alan müşterilerimizin %100 memnuniyet ve tavsiyesi sayesinde gün geçtikçe büyümekte ve internet üzerinden satış yapan firmalara kıyasla şikayet formu dahi oluşturulmamış ender bir firmadır.

En sağlıklı su arıtma cihazı; plastik aksamlarından tutunda musluğuna kadar filtre dirseklerine kadar belgeli Filtreleri NSF onaylı diğer aksamları Sağlık bakanlığı onaylı cihazdır. Mineralli ve alkali değeri oluşmuş su sağlıklıdır.

Kaliteli su arıtma cihazı; Uzak doğunun ucuz filtre ve yan parçalarından oluşmayan kaliteli yerli üretim olan musluğundan plastik hammaddesine kadar özenle seçilmiş, ömürlük bir cihazdır.

kırıkkale su arıtma cihazı

Kırıkkale Su Arıtma Servisi

Meridyen su arıtma sistemleri servis ağı konusunda Kırıkkale başta olmak üzere 81 il ve tüm ilçe köy ve mezralarda profesyonel hizmet vermesinin yanında hızlı ve yerinde çözüm sağlayabilen servis ağı ile siz müşterilerimizin daima yanında. 10 yılı aşkın süredir yaptığımız satış, montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça değişimi konusunda müşteri odaklı çalışmamız doğrultusunda 10 yıldır ÜCRETSİZ ve bundan sonrada ÜCRETSİZ olacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Kırıkkale İlçeleri

  • Bahşili
  • Balışeyh
  • Çelebi
  • Delice
  • Karakeçili
  • Keskin
  • Sulakyurt
  • Yahşihan

olmak üzere tüm ilçelerimizde profesyonel ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Kırıkkale Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları firmanın geçmişi ve kalitesi, ürünün özellikleri, tank kapasiteleri, pompalı yada pompasız özellikleri ile farklı fiyatlar gösterebilir. Su arıtma cihazı almadan önce ne özelliklerde almanız gerektiğini bilmek fiyat araştırması yaparken sizlere yardımcı olabilir. Bunun için ÜCRETSİZ danışma hattımızdaki arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz. Kırıkkale’nin hangi ilçesinde, hangi mahallesinde kaçıncı katta oturduğunuza, cihazın yerleştirileceği bölümün ölçülerini, kaç kişilik bir aile olduğunuza dair bilgileri müşteri temsilcimize verebilirsiniz. Su arıtma cihazınızın ölçüleri, pompalı veya pompasız olması gerektiği gibi size en uygun su arıtma cihazını belirleyebilirsiniz. Su arıtma cihazları için Meridyen su arıtma sistemleri evsel tezgah altı sağlıklı bir su arıtma cihazının 1300 TL ila 2000 TL arasında olması gerektiğini bundan daha ucuz yada daha pahalı cihazlardan uzak durulmasını öneriyor.

Kırıkkale’de Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Kırıkkale ve tüm Türkiye’de su arıtma cihazı satışı, montajı, bakımı ve filtre değişimi yapan onlarca firma var bu farklı onlarca firmaların aralarındaki fiyat ve özellik farklarına bakmak gerekir. Su arıtma cihazı satışı yapan firmanın öncelikli misyonu para kazanmaya yönelik ise cihazlarında kullandıkları parçaları ve filtreleri tabiî ki maliyeti düşük seçerek sağlıklı su içmek isterken gerçekten sağlığımızdan olabiliriz. Meridyen su arıtma sistemleri 3 ayda bir yaptığı ölçümler olsun cihazlarımızda kullanmış olduğumuz filtreler olsun kendimizi güncelleyerek farklı illerin kireç vb şebeke suyu özelliklerine göre de cihazlarımızı geliştirmekteyiz.

10 yılı aşkın süredir binlerce yaptığımız su arıtma cihazı satışlarımız vardır. Bakım ve filtre değişimlerinde binlerce müşterimiz arasında internet üzerinde ya da şahsen hiçbir şikayeti oluşmamış bir firmayız. Müşteri memnuniyeti misyonu ile çalışıyoruz. Cihazlarımızın kurulumları oluşmadan hiçbir ön ödeme talep etmiyoruz. Kendi cihazlarımızın ömür boyu montaj, bakım ve filtre değişimlerinden de hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Kırıkkale Su Arıtma Cihazının Özellikleri

Kırıkkale şebeke suyunda kireç vb ağır metallerin olduğu illerimizden bir tanesi bu sebep ile sadece içtiğimiz su için değil yaptığımız çay, yemek, bitki sulaması, evcil hayvanlarımız için verebileceğimiz bir su özelliğinde değildir. Tencere ve çaydanlık diplerinde sürekli kireç oluşması kötü bir handikap. Sağlıklı kaliteli bir su arıtma cihazı ile sadece içmek için değil yemeklerinizde ve çayınızda da arıtma cihazından gelen su ile kullanmanız sayesinde tencere ve çaydanlıklarınızda kısa bir sürede kireçten kurtulabilirsiniz.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihazları üretiminde kullanmış olduğu plastik aksamları Sağlık Bakanlığının onayladığı 5 numaralı plastikten kullanmaktadır. Cihazların içindeki filtreleri yerli üretim sadece membran filtreyi ise dünyanın kabul ettiği en iyi marka olan Vontron kullanmaktadır. Suyun sadece arıtılması değil “Sağlıklı Arıtılması” misyonu ile çalışmamız sebebi ile cihazlarımızdaki tüm filtrelerimiz NSF ve TSE onaylı olmakla birlikte içinde bulunan su tankımızın çelik olması ile kötü koku ve bakteri oluşumuna izin vermemekteyiz. Su arıtma cihazı Meridyen Su Arıtma’dan alınırsa ömürlüktür. Ömür boyu ÜCRETSİZ bakımlarımızla sağlıklı su içebilirsiniz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×