Kum Filtrasyon Sistemleri

Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri %100 garanti kapsamında uygulanan özel ve en kaliteli cihazlardır. Maksimum kalite standartlarına sahip olan bu sistemleri bu nedenle işletmenizden uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sistemler birçok özelliklere sahip olduğundan geçmişten günümüze kadar pek çok farklı alanlar üzerinden yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Bu sistemler isminden de anlaşılacağı üzere suyun içerisinde yer alan zararlı öğelerin doğrudan özel filtrelenme sistemi üzerinden temizlenmesini sağlar. Bu cihazlar karmaşık bir dizayna sahip olmadığından kullanımı son derece kolaydır. Endüstriyel sahaların olmazsa olmazlarından biri olan endüstriyel kum filtrasyon cihazları her ebattan özel olarak üretiliyor. Bu ürünlerin montaj ve söküm işlemi doğrudan üretici firma tarafından ek ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemleri Nedir?

Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri granül düzeyleri farklı olan ve birden çok katmanların doğrudan gövde kısmından yerleştirilmesi sonucunda etkili oluyor. Dolaysıyla bu sistemler sade ve anlaşılır bir şekilde işlev gösteriyor. Multimedya kum filtreme sistemi suyun içerisinden kumu kısa süreler içerisinde ayırma özelliğine sahiptir.

Bu sistemin ayrıca bir diğer işlevi ise kendisinden sonra konumlandırılacak olan malzemelerin etkin bir şekilde korunmasını sağlamasıdır. Dolaysıyla filtre sistemi kusursuz bir biçimde oluşturulmuş endüstriyel kum filtrasyon cihazları sıradan sistemlerden farklı olarak daha hızlı bir şekilde işlev gösteriyor. Bu da işletmelerin zaman kaybı yaşamasının önlenmesi anlamına geliyor.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri birçok yönden avantajlar sunuyor. Bu sistemler daha düşük maliyetli olmasının yanı sıra birçok kum arındırma yöntemlerine oranla daha konforlu ve risksiz bir şekilde işlev görüyor. Bu sistemlerin en büyük avantajlarından biri de geniş bir kullanım alanına sahip olmasıdır. Bu nedenle bu cihazlar konutlarda, işyerlerinde, yemekhanelerde, sanayi alanlarında, inşaat şantiyelerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, eğitim merkezlerinde, sağlık merkezlerinde ve daha birçok farklı sahalar üzerinden güvenle kullanılıyor.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemleri Kullanım Alanları

İnşaat sahaları
Konutlar
Site alanları
Özel arazili alanlar
Park ve bahçeler
Alışveriş merkezleri
Eğitim merkezleri
Yemekhaneler
Bu sistemler pek çok Avrupa ülkeleri üzerinden de tercih edildiğinden sıradan sistemlere oranla daha geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Endüstriyel kul filtrasyon uygulamaları firmaların özel talepleri doğrultusunda ayrıca farklı ebat ve özellikler üzerinden de üretilebiliyor. Ancak bu ürünler genellikle kurumsal firmamız sitesinden hazır olarak talep ediliyor. Bu sistemlerin en önemli özelliklerinden biri de en zorlu kum katmanlarını pratik bir biçimde ayıklamasıdır. Bu nedenle de bu sistemler turizm alanlarının da vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor.

Endüstriyel kum filtrasyon uygulamaları sıradan sistemlerden farklı olarak en şiddetli darbelerde dahi maksimum düzeyde performans gösteriyor. Bu nedenle bu sistemlerde kırılma ve deforme olma gibi sorunlar meydana gelmez. Endüstriyel kum filtrasyon cihazlarında kötü koku, çevrede olumsuz görüntü meydana getirme gibi sorunlar görülmez.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri birçok özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu sistemler amatör sistemler değildir. Kusursuz işleyişe sahip olması sebebiyle geçmişten bugüne kadar her ölçekli firmalar tarafından tavsiye ediliyor. Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri sadece dizayna sahip olduğundan diğer sistemlere oranla kurulumu daha pratiktir. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden biri de kapalı ve açık sahalar üzerinden güvenle monte edilebilmesidir.

Maksimum kaliteye sahip olması sebebiyle yılın her dönemlerinde aktif bir şekilde kullanılabilir. Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri açık alanlarda yağmur suyuna karşı maksimum düzeyde dayanıklıdır. Bunun haricinde bu sistemler Yaz aylarında da Güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez. Yaz aylarında da kavurucu sıcak alanlarda da maksimum düzeyde performans gösteriyor.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri hassas bir uygulanışa sahiptir. Bu nedenle bu cihazların uygulanması mutlaka bu alanda uzman olan kadrolar tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sistemlerde dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar söz konusudur. Endüstriyel kum filtrasyon uygulamaları sadece kurumsal kimlikli firmamızdan alınmalıdır. Çünkü piyasada bu hizmetin sunulduğu pek çok amatör işletmeler yer alıyor.

Bu türden işletmelerde %100 garantili hizmet söz konusu olmadığı gibi kurumsal firmamıza oranla daha yüksek fiyat teklifleri bulunuyor. Bu da sizlerin hem kalite açısından ve hem de maliyet açısından dezavantajlı olmasına neden oluyor. Endüstriyel kum filtrasyon uygulamaları almak istediğinizde ilk olarak firmanın kaliteli hizmet sunmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Pek çok işletmelerde ek ücretli olarak servis hizmetleri sunuluyor. Bu nedenle herhangi ek ücretler sunulmayan firmayı tercih edebilirsiniz.

Filtrasyon Sistemleri Fiyatları

Bu sistemlerin fiyat tarifeleri firmalar arasında farklılık teşkil ediyor. Birçok firmalar tarafından piyasa fiyatlarından daha yüksek fiyatlardan bu sistemler satışa sunuluyor. Bu nedenle bu türden işletmeler minimum düzeyde tercih ediliyor. Endüstriyel kum filtrasyon sistemleri fiyatları piyasa koşullarına, üretici ve satış firmalarının genel özelliklerine, sistem model ve özelliklerine bağlı olarak belirleniyor.

Bu sistemler bugün daha geniş bir talep gördüğünden indirimli fiyat tarifesinden uygulanıyor. Bu nedenle de özellikle büyük ölçekli firmalar tarafından birden fazla endüstriyel kum filtrasyon cihazları tercih ediliyor. Bu kaliteli cihazların fiyatları ayrıca diğer sistemlerde sunulan fiyat tarifelerine oranla daha düşüktür.

Neden Kurumsal Firmadan Talep Edilmelidir?

Endüstriyel kum filtrasyon uygulamaları özellikle kurumsal bir kimliğe sahip olan firmadan talep edilmesi müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet açısından önem arz ediyor. Çünkü bu özelliğe sahip olan firma kuruluş tarihinden itibaren kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilk sırada bulunduruyor.

Bu da amatör firmalara oranla daha geniş bir müşteri potansiyeline sahip olmasını sağlıyor. Endüstriyel kum filtrasyon uygulamaları kurumsal firmadan alınması müşterilerin hem zamanlama açısından, hem maliyet açısından ve hem de garanti açısından avantajlı olmasını sağlar. Amatör firmalarda garantili endüstriyel kum filtrasyon cihazları bulunmadığından bu cihazların satın alınması durumunda dahi kısa süreli faydalanılması kaçınılmazdır. Dolaysıyla kurumsal endüstriyel kum filtrasyon cihazları firması müşterilerine her alanda maksimum düzeyde güvenceler ve güncel referans katalogları sunar.

Endüstriyel Kum Filtrasyon Sistemleri Nasıl Alınır?

Bu cihazlardan faydalanmak istediğinizde ilk olarak firmanızın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden cihazı yakından inceleyebilir ve ayrıca cihaz hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntılar hakkında da uzmanlardan detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz. Endüstriyel kumları filtreleyen sistemleri site üzerinden 7/24 kesintisiz ve online olarak satın alabilirsiniz. Cihazlar ergonomik ve hafif bir ağırlığa sahip olduğundan kargolanması ve nakliyesi kolaydır.

Bu nedenle cihazınız belirttiğiniz adrese maksimum 48 saat içerisinde gönderiliyor. Bunun haricinde firmanızın hizmet bölgesinde ikamet etmeniz durumunda da cihazın kurulumu konusunda da firmanızın uzman kadrosundan destekler alabilirsiniz. Bu cihazların kurulum ve söküm işlemleri en kaliteli malzemeler üzerinden gerçekleştiriliyor.

Filtrasyon Sistemlerinde Risk Faktörleri Bulunuyor mu?

Bu cihazlarda herhangi risk etkenleri bulunmaz. Ancak kurumsal olmayan işletmelerden bu sistemleri tercih ettiğinizde birçok yönden riskler söz konusudur. Çünkü kurumsal olmayan işletmelerden bu cihazları sorunsuz bir şekilde temin etmeniz söz konusu değildir. Endüstriyel kum filtrasyon sistemi kurulumunu tek başınıza gerçekleştirmeniz oldukça güçtür.

Ancak bu işlemde firmanızdan teknik destekler almanız veya doğrudan firmanız tarafından gerçekleştirilmesi önem arz ediyor. Bu modern su arıtma sistemleri son derece şık ve estetiklidir. Bu nedenle uygulandığı alanlarla kusursuz bir şekilde bütünleşiyor. Firmamız bu konuda uzman firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Sizlere özel çözümler üretiyoruz.

×