Şırnak Su Arıtma Cihazı

Şırnak Su Arıtma Cihazı

Ülkemizin doğusunun yıldız şehirlerinden, gelişmekte olan bir yıldız olan Şırnak için su arıtma cihazlarını üretmeye, filtre satışlarına ve filtre değişimlerini yapmaya devam eden meridyen su arıtma cihazları olarak Türkiye’nin 81 şehrinde göstermiş olduğu özeni Şırnak içinde yapmaya devam etmektedir. Garantili cihazlar, kaliteli hizmet anlayışı, tecrübeli ve deneyimi yüksek yetkili servis ekibi ile hizmet anlayışını her geçen gün bir adım daha öteye götürmektedir. Bizi diğer firmalardan farklı yapan, Türkiye’nin dört bir tarafında en çok tercih edilmeye başlayan, insanların birbirine tavsiye ettiği marka olmasının sebepleri nelerdir? Tabii ki, müşteri memnuniyeti. Satış öncesi ve sonrası güler yüzlü bir hizmet sunma anlayışımız.

Meridyen Su Arıtma Şırnak’ta Farkını Ortaya Koydu

Kireç ve klor etkisini en aza indirgeyen arıtma cihazı sayesinde içimi kolay ve kaliteli su içmenin keyfini çıkaracaksınız. Sadece lezzetli bir su içirme derdin değiliz. İşte bu yüzden cihazımızın içerisindeki filtreleme sistemi sayesinde alkali su içmeye başlayabilirsiniz.

Peki, Şırnak su arıtma’da nedir alkali su?

pH değeri yüksek, mineralce zengin suya alkali su denir. Meridyen su arıtma cihazlarındaki filtreleme sayesinde +8,5 pH değerinin üzerinde su içme olasılığına sahipsiniz. Şırnak şebeke suyunun oldukça kireçli ve klor etkisinin oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Su arıtıcısı içerisinde bulunan pentek filtre sayesinde şebeke suyundan gelen su arıtılarak en güzel şekliyle sizlere ulaşır. Zaman içerisinde oluşacak su bozulmalarına önlem olarak da filtrelerinizin düzenli değişimlerini takip ediyoruz. Düzenli olarak değiştirilen filtreler sayesinde ve periyodik cihaz bakımları yapıldığı müddetçe su içim kolaylığı sağlamaktayız. En iyi su arıtma cihazı olduğumuzu her fırsatta dile getirdiğimiz için rakip firmalar bizlere çok kızdığını biliyoruz ama yapacakları tek şey kalitemizi kopya etmektir.

Meridyen’in Şırnak’a Özel Teklifi Var.

Güney doğu illerimizin yıldızı olarak bilinen Şırnak için meridyen su arıtma, ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kargo ve montaj hizmeti sunarken Şırnak’ta bunun neden olmayacağını düşündük ve sizler için bu imkânı sağlayabilmek için kolları sıvadık. Yetkili servis ağımızı genişleterek siz kıymetli Şırnak halkını da meridyen ailesine dâhil ettik. Fabrikadan üretilen cihazlar kargo ile sizlere ulaştıktan sonra canlı destek numaramızı arayarak randevu talebinizi iletmeniz yeterlidir. Sizlerin belirlediği gün ve saatte montaj ekibimiz en hijyenik, güvenilir ve kırıp dökmeden mutfağınızda çalışmasını tamamlayıp, sizlere gerekli bilgilendirmeyi yaptıktan sonra ilk kullanım gününde yapmanız gerekenleri anlattıktan sonra montajı tamamlamış demektir. Hiçbir ücret ödemeden montajınızı yaptırma imkanı sağlayan firmamız, filtre değişimlerinizden önce de sizleri arayıp bilgilendirmektedir.

şırnak su arıtma cihazı

Sağlığınız Bize Emanet

Günümüz virüs salgını sebebiyle alınan önlemler sebebiyle bir çok şehir sularında problemler olduğu anlaşılmıştır. Özellikle pet şişede satılan, damacana içerisinde günlerde, aylarca bekletilen suların ne kadar sağlıksız olduğunu tekrar tekrar bahsetmeye zaten gerek yok. Bu noktada kendi suyunuzu evde, el değmeden üretmeniz gerektiğini sizlere hatırlatmak istedik. Meridyen su arıtma olarak alınması gereken tüm önlemleri (maske, eldiven, dezenfekte vb.) yerine getirerek kurulum için evinize, ofisinize gelmektedir. Yetkili servisimizin yapacağı işlemler neticesinde sosyal mesafeyi, gerekli hijyen önlemlerini alacağını göreceksiniz. El değmeden su üretimine geçmeniz için daha ne bekliyorsunuz? Şırnak için bugün virüs problemi çok az derecede olabilir. Fakat bu sürekli böyle devam edeceği anlamına gelmez. En iyi filtreleri, cihaz aksanlarını kullanan firmamız sayesinde artık suyunuzu evde üretmeye bir adım daha yakınsınız. Unutmayın, sizlere canınız, sevdikleriniz, çocukların birer emanettir. Onlar için evde kalıp, arıtma cihazı kullanmanız sizin menfaatiniz için olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×