Su Arıma Cihazı Filtre Değişimi

Su Arıtma Filtre Değişim Süresi

Su arıtma cihazının en önemli parçalarından birisi olan filtrelerin değişim süresini takip ediyoruz. Arıtma cihazından elde ettiğiniz suyun tadını ve değerlerinin beklenen ölçüde olmasını istiyorsanız filtre değişimleri zamanında yapılması gerekiyor. Hangi filtrenin ne zaman değişeceğini servisimiz sizin adınıza takip ediyor. Tüm markaların filtre değişimlerini Meridyen olarak sağlamaktayız.

Filtre Değişimi İçin Randevu Oluşturuyoruz

Arıtma cihazınızın filtre değişimlerini sizin belirlediğiniz gün ve saatte yapmaktayız. Sizi arayan servisimize müsait günü belirtmeniz yeterlidir. Bunun yanında hangi marka su arıtma cihazı kullandığınızı söylemeniz yeterlidir. Sektördeki onca yılın tecrübe sahibi ekibimiz filtre değişimini hijyen koşullarını gözeterek yapacaktır.

365 Gün Servisimiz ile hizmetinizdeyiz

Su Arıtma Cihazı Filtre Kalitesi Önemlidir

Değişimini yaptığımız filtrelerin içerisinde ne kadar tortu ve kalıtsal madde kaldığını göreceksiniz. Yeni filtreleri sizlerin gözü önünde takmaktayız. Onayınızın olmadığı hiçbir işlem yapılmamaktadır. Kaliteli bir filtre seti, arıtma cihazının olmazsa olmaz parçasıdır. A++ kalitede bir filtre seti sağlığınız ve sevdikleriniz için gereklidir. Bunun için kullandığımız tüm filtre setlerinin yerli üretim olmasına dikkat ediyoruz. Hiçbir kanserojen madde içermeyen, sağlığınıza hiçbir zararı olmayacağını bildiğimiz için bu hususta dikkat ediyoruz.

Filtreleriniz yerli üretim mi?

Evet, tamamıyla yerli üretim.

Size nasıl güvenebilirim?

Bize değil test sonuçlarına, analiz raporlarına güvenin. Tüm değerler ortada. Sertifikalarımız sayfasından tüm belgelerimize ulaşabilirsiniz.

Filtre değişimlerini takip ediyor musunuz?

Sizin için periyodik değişim sürecini takip ediyoruz. Sizin tek yapmanız suyunuzun tadını çıkarmak. Geri kalan tüm iş bizde.

Gündüz evde olamıyoruz. Akşam servisiniz var mı?

Evet, var. Günün istediğiniz saatinde servisimiz var. Çalışan bayanların en çok sorduğu konu bu olduğu için çözüm ürettik.

×