Su Arıtma Cihazı Bakımı

Su Arıtma Cihazı Bakımı Neden Önemlidir?

Yaşam kaynağınız olan suyu elde ettiğiniz arıtma sisteminin içerisinde zamanda kir, pas veya toz birikir. Suyun içinden geçtiği aksanlarda aşınma ya da yıpranma meydana geliyor. Günümüzde sağlığımızı korumak için birçok şeye dikkat ediyoruz. Yememize, havamıza veya çevre etkenlere. Peki içtiğimiz hayat kaynağı suyumuzun bakımını neden ihmal ediyoruz? Kendimiz, sevdiklerimiz için en önemli besin olan suyumuzu elde ettiğimiz sistemin bakımlarını ihmal etmeyelim.

Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

Su arıtma sistemleri adından da anlaşıldığı üzere bir sistem üzerine kurulu olduğu için belirli sürelerde bakımları yapılmalıdır. İçinde dışında bulunan aksanlarının periyodik olarak testlere tabii tutulup performanslarını ölçülmesi gerekir. Bu performans değerlendirmesi sonucunda parça değişimi, elle düzeltmeler ya da sadece kontroller yapılır. Uzman ekibimiz ile su arıtma bakımını yapmaktayız. Bakım ve onarım hizmetini randevu oluşturarak yaptırabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte yapar, %100 performans ile cihazınızın çalışmasını sağlarız.

Su Arıtma Cihazı Bakımını Uzman Ekibimiz Yapıyor

Birçok firma, birçok kişi artık servis hizmeti yaptığını iddia ederek piyasada iş yapmaya çalışıyor. Kimsenin sizin paranız ile tecrübe kazanmasına fırsat vermeyin. Sektörde yıllarını geçiren uzman ekibimiz ile arıtma cihazınızın bakımlarını emin ellere teslim edin.

Bakımı yerinde mi yapıyorsunuz yoksa cihazı söküp götürüyor musunuz?

Yerinde yapıyoruz. Sadece çok büyük problemler ile karşılaşırsak ve yerinde çözüm bulamazsak servis merkezimize götürmek zorunda kalıyoruz.

Bakımları filtre değişimleri ile birlikte yapıyor musunuz?

Evet, aynı zamana denk getirip hepsini birlikte yapabiliriz. Bakım gerekiyorsa size söyleyip işlem yaparız. Yoksa yapmaya gerek yoktur.

Bakım için servisinize güvenebilir miyim?

Bize, servisimize, ekipmanımıza, filtrelerimize ve işle ilgili söylediğimiz tüm sözlere güvenebilirsiniz. Bizim asıl referanslarımız siz değerli müşterilerimiz.

×