Su Arıtma Cihazı Markaları Ve Özellikleri

Su Arıtma Cihazı Markaları

Su Arıtma Cihazı Markaları Ve Özellikleri

Bu yazımızda en iyi su arıtma cihazı markaları hakkında bilgi vereceğiz. Temiz su kaynağına doğrudan ulaşmak için kullanılan su arıtma cihazları günümüzde artık tüm evlerde. Herkes tüketebilir lezzetli bir su kaynağı istiyor masrafları azaltmak ve kolaylık sağlamak için. Fakat hangi markadan alacağını bilmiyor ve markaların avantajlarını da bilmiyor. Bu yazımızda sizlere en iyi su arıtma cihazı markaları listesini vereceğiz. İstediğiniz arıtma cihazı için bir marka ile tanışıp evinize yeni bir su kaynağı yaratabilirsiniz.

Gündelik ihtiyacımızda sıkça kullandığımız su artık ülkemizde tükenmeye başlıyor. Bu durum insani görevimiz olarak su kaynaklarını olabildiğince dikkatli ve tasarruflu kullanmalıyız.  Bu duruma çözüm için çeşitli mühendisler ve geliştiriciler tarafından su arıtma cihazları üretildi. Su arıtma cihazları artık evlerimizdeki mutfaklarda ve endüstriyel boyutlarda üretilmeye başlandı. Su arıtma cihazları musluk suyu gibi tatlı su kaynakları çeşitli klor, kimyasal partikülleri filtreleme yöntemi ile içilebilir su olarak çevirmektedir.  Normal musluk ve tatlı su kaynaklarının bulaştırdığı hastalıklardan ve zararlardan kurtulmak için kullanın bu cihazlar tüketilebilir su kaynağı oluşumuna destek veriyor. Aşağıdan su arıtma cihazı markaları listesine göz atarak en iyi cihazı elde edebilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları

Arıtma cihazları kullanılan suyun sağlık maddi açıdan avantajları sayesinde artık birçok kişi tarafından talep görmektedir. Bu nedenli bir popülerlik sektördeki rekabeti oldukça arttırdı. Bu durumda tüketiciler hangi firmayı ve hangi markayı tercih edeceği hakkında oldukça kararsız. Filtrelenmiş su kaynaklarının tüketimi arttıkça cihaz ve firma sayısı da arttı. Bu sirkülasyon su arıtma cihazı sektörünü olumlu ve olumsuz etkiledi.  Yeni teknolojilere sahip firmalar sektöre giriş yaptı ve durum tüketiciyi oldukça tatmin eti. Fakat olumsuz yönleri de beraberinde getirdi kar elde etmek isteyen birçok firma sektöre giriş yaptı. Bu durum kar amacı güden kuruluşların tek çıkarının param olması ile birlikte işe yaramaz sağlıksız cihazların artmasına sebep oldu.

İnternet ve kullanıcılardan elde edilen bilgiler doğrultusunda topladığımız veriler ile sektördeki en iyi markları bulduk ve sizin için listeledik. Sorun yaşamadan garantili hizmet sunan markalar aşağıda listelenmiştir. Size uygun olan firmayı bularak süper bir su arıtma cihazına sahip olabilirsiniz.

Meridyen Su Arıtma Cihazları

Bünyesinde evsel ve endüstriyel arıtma cihazları bulunduran Meridyen en iyi su arıtma cihazı markaları listesinde ilk sırada gelmektedir. Markaya görülen yoğun talep ve alınan mutlu müşteri geri dönüşleri ile listenin ilk sırasına Meridyen Su Arıtma Sistemleri markasına yer verdik. Birçok model ve filtre bünyesinde barındıran Meridyen su arıtma sistemleri denilince akla ilk gelen firma olarak önümüze çıkıyor. Uzun süreli hizmet geçmişi ile sektöre yön veren firma evsel ve endüstriyel cihazlar ile hizmet sunmaktadır. Meridyen Arıtma Sistemlerine ait birçok ürün ön plana çıkmaktadır. Doğal su kaynaklarını tüketiciye en iyi şekilde direk sunan cihazlara sahip firma fiyat bakımından da göz önündedir.

Markanın evlere özel modelleri aşağıda listelenmiştir. Evdeki su dengesini sağlamak ve maliyeti en aza indirmek için ürettiği bazı ürünler;

  • Zümrüt Su Arıtma Cihazı
  • Bronz Su Arıtma Cihazı
  • Roben Su Arıtma Cihazı

Evlerinizde son teknoloji su arıtma cihazı arıyorsanız Meridyen markasına ait bu cihazlara göz atabilirsiniz. 8 litreden 20 litreye kadar suyu arıtma ve saklama kapasitesine sahip bu cihazları temin ederek evlerinize yeni su kaynağı oluşturabilirsiniz.

Meridyen tarafından cafe ve restaurantlar için üretilmiş endüstriyel su arıtma cihazları bulunmaktadır. İşletmenize Meridyen firmasına ait şu cihazları alabilirsiniz.

  • Endüstriyel 300 GPD
  • Endüstriyel 600 GPD

Meridyen tarafından üretilen bu ürünler ücretsiz montaj ve bakım ile teslim edilmektedir. Ayrıca firma 3 yıl garanti ile tüm kredi kartlarına 9 ay vade farksız taksit yapabilmektedir.

Arçelik Su Arıtma Sistemleri

Su arıtma sektöründe en çok tercih edilen bir diğer marka ise Arçelik Su Arıtma markasıdır. Yerli ve son model teknolojisi ile evleriniz için en iyi su arıtma cihazlarını üretiyor. Üstün ters ozmoz filtreleme yöntemleri gibi birçok son model filtreleme teknolojileri içinde barındıran Arçelik temiz su kaynağını en şekilde sunuyor. En iyi su arıtma cihazı markaları arasında listede Meridyen firması ile zirveyi paylaşmaktadır.

Kirli suyu temiz tüketilebilir hale getiren bu cihazlar hem eviniz hemde işyerleriniz için kullanıma uygundur. Sebil ve mutfak altı seçenekleri ile birçok ürünü bulunan Arçelik lezzetli su deneyimini en iyi şekilde sunuyor. Markanın geliştirdiği modeller;

  • SAS 6420 T Su Arıtma Cihazı: Kullanım kolaylığı açısından sektördeki en iyi cihazdır. Alışılmışlığın dışında sebil olarak kullanımı bulunmaktadır. Toplamda günlük 189 litre su temizleme özelliğine sahip bu ürün fiyat bakımından müşterilerini de tatmin etmektedir. Filtreleme tipi olarak ters osmoz kullanmaktadır.
  • 3140 SFC Su Arıtma Cihazı: Bu model tezgah altı kullanım için tasarlanmış olup Arçelik markasının en çok talep gören modelidir. Günlük 189 litre su temizleme teknolojisi ile hem ev hemde işyerleri için oldukça uygundur.
  • 6300 SFC Yüksek Kapasiteli Su Arıtma Cihazı: Kapasite açısından en yüksek üretim yapan bu  cihaz günde 1000 litreden fazla su tazeleme yeteneğine sahiptir.

Bu yazımızda sizlere en iyi su arıtma cihazı markaları hakkında bilgi verdik, içerik hoşunuza gitti ise yorum yapabilir yada içeriği sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×