Su Arıtma Cihazı Tamiri


Su Arıtma Cihazı Pompa (Motor) Tamiri

Su basıncının yeterli olmadığı yerlerde su arıtma cihazına ekstra olarak takılan pompa (motor) aparatı çalışması süresince bozulabilir. Bunu birçok nedeni vardır. Sürekli rutubetli bir yerde çalışıyor olması, elektrik voltajında yükselme-alçalma, su ile temas olması bozulması için belli başlı etkenlerin başında gelir. Meridyen su arıtma servisimiz, pompa (motor) tamirini yapmak için hizmetinizde.

Su Arıtma Cihazı Musluk Tamiri

Arıtma cihazlarının dış aksanlarından biri olan musluk, tezgâha montaj edilerek çalışmaktadır. Kullanım süresince tıkanma, çatlama olması durumunda değişimi veya tamiri hizmeti sağlamaktayız. Yerli üretim ve garantili ürünler kullanmaktayız.

Meridyen su arıtma daima yanınızda

Su Arıtma Cihazı Tank Tamiri

Arıtma cihazının iç aksanlarından biri olan su tankı bakımı yapılmadığı taktirde problem çıkartabilir. Suyu basınç ile vermez, az ya da yetersiz verebilir. İçerisinde bulunan Kauçuk Diyafram kontrol edilmesi gerekir. Tank ile ilgili yaşadığınız tüm problemlerin çözümünü servisimiz sağlamaktadır.

Kullandığınız malzemeler kaliteli mi?

Tamamen yerli üretim ve birinci sınıf ürün kullanıyoruz. Kullandığımız parçaları gözünüzün önünde kutusundan, ambalajından çıkartıyor ve montajını yapıyoruz.

Servis kaç günde gelir?

Gün değil, birkaç saat içerisinde geliyoruz. Yeterli problemin ne olduğunu, nerede olduğunu söyleyin. 7/24 çalışan ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sadece Meridyen marka cihazlara mı bakıyorsunuz?

daima yanınızdayız

 

Hayır, tüm markaların cihazlarını tamir edebiliyoruz. Tecrübeli ekibimiz alacağınız en uygun fiyat teklifiyle hizmet veriyoruz.

Garantisi bitmiş ürünleriniz için servisiniz var mı?

Evet, biz cihazımızın her daim arkasındayız. Garantisi bitmiş, bitmemiş fark etmez. Probleminizi çözmek için buradayız.

×