Su Arıtma Cihazı Taşıma İşlemi

Su Arıtma Cihazı Taşınabilir mi?

Ev ve iş yeri taşınma durumlarında su arıtma cihazınızın da sökülüp yeni yerinize taşınma işleminizi yapıyoruz. Hiçbir problemi olmayan cihazınızdan vazgeçmeniz gerekmiyor. Servisimiz sizin için arıtma cihazını yerinden sökerek yeni yerinize montaj yapmaktadır.

Cihazı Taşımasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arıtma cihazı taşıma- taşınma işlemlerinde önemli olan iç ve dış aksanının zarar görmemesidir. Yerinden sökülen cihazınızın sarsmadan, çarpmadan ve alt-üst etmeden taşıma işleminin yapılması gerekir. Bu hususlara dikkat edilmezse cihazınız eskisi kadar düzgün çalışmaz.

Uzman Ekibimiz İle Taşıma İşlemi Yapıyoruz

Meridyen su arıtma servisi olarak işyerinizdeki, fabrikanızdaki, evinizde ya da nerede kullanıyorsanız kullanın tüm arıtma sisteminizin taşınma hizmetini yapmaktayız. Arıtma cihazınızın markası farketmez, servis vermekteyiz. Taşınacak yerin uzaklığı önemli değil. Uzman ekibimiz taşıma ve taşınma işleminizi yapmaktadır.

Taşıma işlemi esnasında hasar oluşur mu?

Bugüne kadar taşıma hizmeti yaparken hiçbir problem ile karşılaşmadık. Eğer herhangi bir olumsuzluk olursa sorumluluk biz aittir. Masrafı, cihazı telafi ediyoruz.

Neden cihazı taşıyayım, yeni cihaz almayayım?

Eğer düzgün çalışan bir cihazınız varsa yeniden masrafa girmeye ne gerek var? Çalışan cihazınıza bakımını yapar, taşıma işlemini yaparız.

Taşıma ücreti ne kadar?

Cihazın büyüklüğünden taşınacak yerin uzaklığına kadar ücreti etkileyen bir çok değişken vardır. Net cevap almak için lütfen çağrı merkezimizi arayın.

×