Su Arıtma Cihazları Kıyaslaması

Su Arıtma Cihazları Kıyaslaması

Farklı aşamalarda su arıtma cihazı bulunmaktadır. Bunların aşamaları arttıkça eklenen fayda sağlayacak özellikleri de artmaktadır. Bu aşamalı arıtma sistemlerinden bazıları şu şekildedir: 5 aşamalı Pompasız Su Arıtma Sistemi, 6 aşamalı pompalı pompasız su arıtma cihazı, 6 filtreli 4’lü minareli bulunan pompalı pompasız su arıtma cihazları gibi cihazlar mevcuttur. Bu cihazların genel itibariyle karşılaştırılması yapılırsa şu şekilde olacaktır.

6 Aşamalı Pompasız Arıtma Cihazı

5 aşamalı cihaz daha az aşamada bulunan diğer cihazlara göre bazı gelişmiş özelliği vardır. Bu cihazın bazı özellikleri şu şekildedir: Kartuş filtre sistemi bulunmaktadır. 5 aşamalı su arıtma sisteminin 12 litrelik tank kapasitesi mevcuttur. Günlük olarak 300 litre su tüketmenizi sağlayabilmektedir. 5 aşamalı su arıtma sisteminde membran filtre USA özelliği vardır.

Bunun yanında NSF tarafından onaylanmış krom musluklara sahiptir. Su arıtma cihazı 10 housing 8 aşamalı bir sisteme sahiptir. Sistem kurulurken 4 farklı renkte hortum kullanılır. Pompasız olan bu ürün oldukça lüks bir modeldir. Modelde 4 yönlü şato vlaf bulunmaktadır. Bunun yanın housing anahtarı mevcut.  Daha bu sistemin birçok özelliği vardır.

6 Aşamalı Pompasız Arıtma Cihazı

Bu 6 aşamalı cihaz 5 aşamalı cihazın bütün özelliklerini içerisinde barındırmaktadır. Bunun yanında cihazın içerisinde ki bütün malzemeler tam bir şekilde gelmekte ve kurulumu da o şekilde sağlanmaktadır. Cihaz da Coco Fittinks özelliğinin yanı sıra 7 yıl garanti imkânı da bulunmaktadır. 6 aşamalı pompasız su arıtma cihazı filtresi sayesinde bol mineralli bir su elde edilmektedir.

Aynı zaman da kurulduğu alanda çok fazla bir yer kaplamama özeliğine sahiptir. Cihaz hiçbir şekilde elektrik geçirmez. Cihazdan elde edilen suyun tadı oldukça güzeldir. Bu cihaz yine 5 aşamalı su arıtma cihazının bütün özelliklerini taşıyor olmasının yanı sıra daha ileri bir teknoloji ile üretilmiştir.

su arıtma cihazı kıyaslama

6 Fitreli 4’lü Mineralli Pompasız Arıtma

Bu cihaz diğer 6 aşamalı ve 5 aşamalı ve 4 aşamalı su arıtma cihazlarının bütün özelliklerini taşımasının yanı sıra ayrıca jammy membran özelliğine sahiptir. Yine NSF onaylı krom musluğu da bulunmaktadır. Pompasız ve oldukça gelişmiş bir üründür. Housing anahtarı ve diğer aşamalı arıtma cihazlarından farklı olarak yıldız musluğu bulunmaktadır. Bunun yanın da bu cihazın NSF ve Ce Waterquality belgesi bulunmaktadır.

Diğer cihazlara göre daha yüksek oranda mineralli su ortaya koyar. Bu cihazın en önemli özelliklerinden bir tanesi suda ki kirliliği özellikle çamuru bir mikron seviyesine kadar arındırabilir. Yüksek kalitede üretilmiş olan bu ürün suyun sertliğini dengeli bir şekilde ve suyu kirleten krom gibi maddeleri ayırarak daha güzel bir suyun ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

7 Aşamalı Pompalı Arıtma Cihazı

Bu arıtma cihazının günlük 300 litre su kullanılabilme kapasitesi vardır. Alkalin filtre sayesinde sağlıklı su pH değeri olan 8.5 seviyesine çıkarır. Yine küçük bir alan kaplar. 7 yıl garantisinin yanında bu ürünümüzde Waterquality belgeleri bulunmaktadır. Aynı zaman da 7 aşamalı su arıtma cihazında adaptör, alçak basınç swichi, yüksek basınç swichi bulunmaktadır.

Firmamızda bulunan bu ürünün 12 litrelik bir tank kapasitesi mevcuttur. Aynı zaman da kurulum esnasında 4 farklı renkte hortum kullanımı yapılmaktadır. Gerek ortaya çıkardığı su gerekse minareli bakımından oldukça kullanışlı bir modeldir.

7 Filtreli 4’lü Mineralli Pompasız Arıtma Cihazı

Firmamızda gelişmiş teknoloji ürünü olan ve su arıtma cihazı markaları yönünden tercih edilebilecek en iyi modeller arasında yer almaktadır. 7 farklı bir aşamayla 4’lü mineralli su ortaya koymaktadır. Sistem elektrik geçirmez ve bunun yanında oldukça pH değeri 8.5 olan sağlıklı bir ortaya koyar.

Suda ki çamur bir mikrona kadar temizlenir, klor ve diğer zarar verici kimyasallar ise %99 oranında arındırılır. Suyun rengi oldukça parlak, mineral yönünden zengin ve hızlı bir şekilde sindirilmesini sağlayan bir su ortaya koymaktadır. Firmamız da bulunan bu ürün oldukça tercih edilebilen ürünlerimiz arasındadır.

8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Bu su arıtma cihazı 7 aşamalı su arıtma cihazına göre daha gelişmiş düzeydedir. Günde 300 litreye kadar su tüketmenize imkân sağlar. 8 filtrasyon aşaması vardır. Bunun yanında su oldukça mineralli ve tadı yerinde şekilde arıtılmaktadır. Bu arıtma sistemi sayesinde 8.5 pH değerinde bir su ortaya çıkmaktadır.

Firmamız tarafından istediğiniz zaman bu ürün hakkında bilgi alabilir ve su arıtma cihazı fiyatları için de bilgi isteyebilirsiniz. Bu arıtma cihazının 9 aşamalı pompalı pompasız su arıtma cihazına yakın üretilmiş olması nedeni ile oldukça gelişmiş bir üründür.

9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Evlerinizde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz 10 aşamalı cihazdan önce gelen 8 aşamalı cihazdan ise daha fazla özelliğe sahip olan bir üründür. Bu üründe 8 aşamalı ürünün bütün özellikleri bulunur. Bunun yanında ürün pompalıdır ve 7 yıl garantisi vardır. Aynı zaman da ürününü Waterquality belgeleri de bulunmaktadır. 9 filtrasyon aşaması yer alır.

su arıtma cihazı kıyaslaması

Suyun genel değeri 8.5 pH’dır. Detoks filtresi bulunan ürün sayesinde ortaya çıkarılan su içildiğinde vücutta ki toksinler atılmaktadır. Bu üründen su arıtılırken 4’lü mineral sistemi aktif olarak kullanılır. Bu gelişmiş özelliklere sahip ürün firmamızda yer almaktadır. İstediğiniz zaman ürünü yakından inceleyebilir ve hakkında bilgi alabilirsiniz.

7 aşamalı 6 Mineralli Su Arıtma Cihazı

Bu cihazın en önemli özelliği mineral yönünden oldukça iyi bir suyun ortaya çıkmasıdır. 6 filtrasyon aşamaları 4’lü mineral kullanılarak yapılır. Yine elde edilen suyun değeri 8.5 pH’dır. 12 litrelik bir tank bu cihazda yer alır. Günde 300 litre su kullanımına izin vermektedir. Bunun yanında onaylı krom musluğu, akıl kısıtlayıcısı bulunmaktadır.

Bu ürün elektrik iletmeyen ve 7 yıl garantisi bulunan oldukça da suyun görüntüsünü şeffaf hale getiren bir üründür. Bu gelişmiş özelliklere sahip ürün firmamızda bulunmakta olup, müşterilerimize en iyi hizmeti vereceğini düşündüğümüz ürünlerdendir.

Su Arıtma Cihazları Nasıl Tedarik Edilir?

Şimdiye kadar özelliklerinden bahsettiğimiz ürünlerin ve birbirleri ile karşılaştırma yaptığımız bu ürünler firmamızda bulunmaktadır. İstediğiniz ürüne dair bilgi ve fiyatlarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız sizin için özellikle rahatsızlığı da bulunan kişiler varsa en doğru arıtma cihazını sizlere sunacaktır. Çünkü rahatsızlığı bulunan kişiler için en doğru arıtma cihazı olması gerekmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×