Sultanbeyli Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma

Sultanbeyli Su Arıtma Cihazı

Sultanbeyli Su Arıtma Cihazı

10 yılı aşkın süre önce en iyi su arıtma cihazını, en kaliteli su arıtma cihazını ve en uygun ekonomik su arıtma cihazını bir araya toplama gayretiyle çıktığımız bu yolda siz saygıdeğer Sultanbeyli halkına hizmet etmekten onur duyuyoruz.
Sultanbeyli su arıtma cihazı satış, bakım ve filtre değişimi için Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak neredeyse aynı gün tecrübeli ekibimizle Sultanbeyli’de hizmet veriyoruz.
Sultanbeyli’de bulunan;

 • Abdurrahmangazi Mahallesi
 • Adil Mahallesi
 • Ahmetyesevi Mahallesi
 • Akşemsettin Mahallesi
 • Battalgazi Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Mecidiye Mahallesi
 • Mehmetakif Mahallesi
 • Mimarsinan Mahallesi
 • Necipfazıl Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Turgutreis Mahallesi
 • Yavuzselim Mahallesi’nde sizlere hizmet vermekteyiz.

Su içmek kadar önemli olan sağlıklı, doğal, taze ve mineralli su içmek daha önemli.
Damacana petlerinde bekleyen suların maruz kaldığı zararlı güneş ışınları ile birlikte içerisinde oluşan mikroorganizma ve bakteriler sayesinde tehlike saçmaya devam ediyor. Aynı zamanda pandemi sürecinde olduğumuz şu günlerde dışarıdan kişilerle temas kurmamızın da tehlike olduğu gerçeği önümüzde dururken su arıtma cihazları size bu konuda güven verecektir.
Kaliteli bir su arıtma cihazı sizlere neler vaat eder;
Ekonomik olmasıyla sadece içme suyu olarak değil çay, kahve ve yemeklerinizde kullanarak demliklerinizde, cezveleriniz ve tencerelerinizdeki kireçlerin bittiğini görebilirsiniz.
Sürekli taze ve elinizin altında olmasıyla su siparişi ve su aboneliği gibi şeylere gerek kalmaksızın daima rahatlıkla çeşmenizden sağlıklı su üretebilirsiniz.
Bitkilerinizde kullanarak belli bir süreden sonra canlanmasına gözlerinizle tanık olabilirsiniz.
Yakın dostlarımız evcil hayvanlarımızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Peki, Meridyen Su Arıtma Sistemleri Size neler vaat eder;
Tüm sıraladıklarımızın yanında bizler size çocuklarımız bizim ve yaşlılarımız için vücudumuzun ihtiyacı olan alkali seviyesinde su üretmenizi sağlar. Tüm su arıtma cihazlarımızda 8.5 pH garantisi vermekteyiz.
Sodyum, Potasyum ve magnezyum gibi şebeke suyundan eksilen ya da olmayan gerekli mineralleri ekleyerek çocuklarımızın gelişiminde böbrek ve kronik rahatsızlığı olan hastalarımız için kaliteli bir su üretebilirsiniz.

Sultanbeyli Su Arıtma Servisi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri profesyonel teknik ve montaj ekibimizle sizlere en uygun su arıtma cihazını belirleyip tüm İstanbul ve Sultanbeyli’de neredeyse aynı gün keşif , montaj , bakım ve filtre değişimini ÜCRETSİZ bir şekilde yapmaktayız.
Su Arıtma cihazlarımızda 12. Ay ve 24.Ay filtre değişim ve periyodik bakımlarınızı servislerimiz takip ederek o günlerde sizi arayarak bilgilendirme yaparak sizin müsaitlik durumunuza göre randevu verir.
12.ay’da değişimi yapılacak filtreleri sizlere su arıtma cihazımız yanında HEDİYE olarak göndererek 24 aya kadar masrafsız olması ile çoğu ailelerimizin tercihi olduk.

Sultanbeyli su arıtma cihazı

Sultanbeyli Su Arıtma Tavsiyesi

Sultanbeyli ve tüm İstanbul’da su arıtma cihazı alacak müşterilerimize dünyanın en iyi sistemi olan Reverse Osmosis System(ters osmoz) sistemli su arıtma cihazı tavsiye ediyoruz.Bu sistemde şebeke suyundaki en küçük mikroorganizma,  bakteri ve virüslerden suyumuzu membran filtre sayesinde arıtabiliriz.
Membran filtrenin bu kadar önemli olduğu sistemde marka aramamız gerekmekte Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak bizler dünyanın iki büyük membran markası ile çalışmaktayız.
1.Vontron Membran Filtre
2.LG Membran Filtre
Aynı zamanda cihazlarımızda kullandığımız diğer 5 filtremizde NSF onaylıdır.
Depo olarak kullandığımız Çelik tanklarımız sayesinde bakteri ve mikrop oluşmasına imkan verilmez.
Su arıtma musluklarımız LÜX Krom Avrupa olması sayesinde ömürlük kullanabilirsiniz.
Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×