Tekirdağ Su Arıtma Cihazı

Tekirdağ Su Arıtma Cihazı

Tekirdağ su arıtma cihazına en çok ihtiyaç duyulan illerimizden bir tanesidir.Su arıtma cihazı sayesinde şebeke suyundaki klorlu ve zararlı mikroorganizmalardan kurtularak mineralli ve alkali seviyesi yüksek içilebilir suya Meridyen Su Arıtma Sistemleri ile kavuşabilirsiniz.

Tekirdağ, Trakya bölgesinin güzide şehirlerinden biridir. Deniz sahil boyunca yaşam alanına sahip olan şehirde içme suyu ve şebeke suyu problemleri gün geçtikçe artmaktadır. Turizm beldelerinden biri haline gelen Tekirdağ su klor ve kireç oranı oldukça yüksektir. Tekirdağ halkı şebeke suları yüzünden çamaşır ve bulaşık makinelerinin rezistansları ve iç aksanının bozulduğunu dile getiriyorlar. Yaşanılan problemlerin temel sebepleri sudaki kirecin çok fazla olması ve asit yağmurları yüzünden içme sularının da etkilenmesidir.

Tekirdağ Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir?

Tekirdağ halkı olarak yaklaşık 10-15 sene önceye kadar şebeke sularını içme suyu olarak kullandıklarını biliyoruz. Yaşanılan yüzyılın problemlerinden olan içme suyu kaynaklarının temiz olmaması ve gün geçtikçe mineral değerlerinin azalması; içme sularının Tekirdağ insanına yeterli gelmemesi ve pH değerlerinin olması gerekenden çok daha aşağıda seyrediyor olması genel olarak su kaynaklarına olan güveni zedeliyor. Tekirdağ halkı sağlıklı ve değerlerinin fazla olduğu içme suyunu nasıl içecek? Tükenmeye yüz tutmuş olan su kaynaklarının azalmaması için elinden geleni nasıl yapacak? Tabi ki bir çözümü var.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak Tekirdağ halkına kapalı kasa arıtma cihazlarını öneriyoruz. Kapalı kasa önerimizin sebebi cihaz içindeki filtrelerin ve çelik su tankının zarar görmemesi ve işlevlerini kusursuz yerine getirmesi adına dış etkenlerden etkilenmemesi gerekmektedir. Kapalı kasanın su arıtma cihazı dış yapısı Sağlık Bakanlığının onayladığı 5 numaralı kaliteli plastikten üretilmiştir. Herhangi bir su, nem, dış hareketlere karşı etkiyi azaltabilmek adına kapalı kasayı Tekirdağ halkına önerimizdir.

6 filtre 7 aşamalı su arıtma cihazımız içerisinde Voltran marka Amerikan üretimi membran filtre kullanılmıştır. Membran filtrenin yerli üretimi yoktur. Bu filtre dışında diğer tüm filtreler, cihazın çelik tankı ve diğer tüm bağlantı malzemeleri tamamıyla yerli üretimdir.

Arıtma cihazımızda kullandığımız her malzemenin kalitesini Tekirdağ halkı için özenle seçmiş ve birçok test ile denenmiş; sınavdan geçmiş malzemeler kullanılarak Tekirdağ’da kullanıma en uygun cihazı seçmenizde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tekirdağ’da İçimi En Kolay Su Nasıl Seçilir?

Cihazımızın içerisinde bulunan tatlandırıcı filtre sayesinde şebeke suyunun cihaz içerisinden geçip içime uygun mineral ve diğer değerlere ulaştıktan sonra siz değerli müşterilerimizin içimine en uygun yumuşaklığa ulaşabilmesi için tatlandırıcı filtre kullanılmıştır. Bu filtre sayesinde +8,5 pH değerinin üstünde alkali suyun içime en yumuşak hale gelmesini hedeflemekteyiz.

Tekirdağ Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Meridyen Arıtma Cihazları olarak kaliteyi, sağlığı ve siz değerli Tekirdağ halkının içim lezzetini gözeterek fiyatlarımızı müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak belirlemekteyiz. Aynı kalitede ve aynı hizmet anlayışı sağlayan diğer birçok firmadan çok daha uygun fiyata cihaz satışımızı ürünler sayfamızda fiyatlarımızı inceleyerek kıyas edebilirsiniz.

3 yıl garantili olarak satışa sunduğumuz su arıtma cihazlarımız için ücretsiz kargo ve montaj hizmeti vermekteyiz. Cihaz satışına onay verdiğiniz zamandan itibaren Tekirdağ’daki montaj ekibimiz sizden bir randevu talep edecektir ve sizin uygun gördüğünüz gün ve saatte arıtma cihazınızın kurulumunu sağlayacaktır. Tadına bakmanız için yanınızda bir süre daha bekleyerek Tekirdağ ilinde en kaliteli suyu içmenize olanak sağlamaktayız.

Mineralli Duş Başlığı Hediye Kampanyası

Sadece içtiğiniz suyun kalitesiyle sınırlı kalmayan firmamız, duş alırken de sağlıklı ve mineral zengini bir zaman geçirmeniz dileğiyle su arıtma cihazlarının yanında piyasa değeri 150 TL değerindeki Mineralli Duş Başlığını hediye olarak siz değerli Tekirdağ halkına sunmaktayız. İçinde bulunan mineral taşları sayesinde duş aldığınız şebeke suyunun kirecini azaltarak mineral zengini bir duş almanıza olanak sağlayacaktır.

Arıtma Cihazınızdan Aldığınız Suyu Nerelerde Kullanabilirsiniz?

 • Yemek Yaparken
 • Çay, kahve vb hem soğuk hem sıcak içecek hazırlarken
 • Ütü suyu olarak
 • Araba suyu olarak
 • Bitkilerinizi sularken
 • Akvaryumunuzda

ve daha birçok suya ihtiyacınız olduğu yerde gönül rahatlığı ile Meridyen Su Arıtma Cihazlarından sağladığınız suyu kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazı seçimlerinde ilk dikkat edilmesi gereken NSF belgesine sahip olup olmadığıdır. NSF belgesi uluslararası standartlara uygun su için kullanılan cihazlara verilen bir kalite belgesidir. Türkiye’de bulunan su arıtma markaları sahip olmamakla birlikte mutlaka belge kontrolü yapılarak ürünler alınmalı ve seçilmelidir. Kullanıcıya en kaliteli ve sağlıklı suyu sunacak, uygun fiyatı, belgelerinin tam olması özellikleri ile seçim yapılmalıdır. Su arıtma fiyatları ne kadar olursa olsun önemli olan kişi sağlığı olduğu için seçim yapılırken dikkat edilmesi gerekenler göz ardı edilmemelidir.

Tekirdağ’da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

 • Kapaklı
 • Çorlu
 • Ergene
 • Hayrabolu
 • Malkara
 • Marmara Ereğli
 • Muratlı
 • Saray
 • Şarköy
 • Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız…

  Bu gönderiyi paylaş

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


  ×