Tuzla Su Arıtma Cihazı

Tuzla Su Arıtma Cihazı

İstanbul gibi büyük illerde temiz içilebilir suyu şebeke suyundan elde etmek pek mümkün değil. Taşıma sular hem barındıkları hammadde gereği hem de uzun müddet bekleme sürelerinden oluşan hem bakteri, mikrop, virüs ve mikroorganizmalar oluşturması sebebiyle sağlık konusunda güven vermemektedir. Meridyen su arıtma sistemleri sizlere her musluğunuzu açtığınızda sağlık, tazelik ve güven vermek için var gücüyle çalışmakta. Tuzla’da su arıtma cihazı almak isteyen tüm müşterilerimize 7 filtre’li dünyanın en sağlıklı su arıtma cihazını en hızlı ve en ekonomik şekilde sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.
Yıllardır 81 ilimizde binlerce satış, montaj, bakım ve filtre değişimi işlemlerimizde daima müşteri odaklı çalışmamız vesilesi ile 10 yıldır internet üzerinden hiçbir şikayeti oluşmamış ender bir firmayız.
Su arıtma cihazlarımızda kullanmış olduğumuz TSE ve ya NSF onaylı filtrelerimizden tutunda plastik aksamlarımızın tamamında Sağlık bakanlığının onayladığı 5 numaralı plastik den kullanarak her şeyden önce sizin sağlığınıza verdiğimiz değeri göstermeye çalışmaktayız.
Klinik testlerden geçerek daima güncellenen cihazlarımızda uzun zamandır tüm dünyada yapılan çalışmalar neticesinde en küçük mikroorganizmalardan da ayrıştırdığı kanaatına varılan Reverse Osmosis System (Ters Osmoz) sistem kullanmaktayız.

Tuzla Su Arıtma Servisi

İstanbul merkezli firmamız ülkemizin 81 il merkez ve ilçe köylerinde yetkili, tecrübeli ve hızlı servis ağı mevcuttur. Tuzla’da su arıtma cihazı montajını, bakımını, parça değişimini ve filtre değişimlerini profesyonel servisimiz ile hızlı olmasının yanı sıra tüm işlemlerimizden ÜCRETSİZ faydalanacaksınız. Tuzla;
AKFIRAT MAHALLESİ
ANADOLU MAHALLESİ
AYDINLI MAHALLESİ
AYDINTEPE MAHALLESİ
CAMİ MAHALLESİ
EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
FATİH MAHALLESİ
İÇMELER MAHALLESİ
İSTASYON MAHALLESİ
MESCİT MAHALLESİ
MİMAR SİNAN MAHALLESİ
ORHANLI MAHALLESİ
ORTA MAHALLESİ
POSTANE MAHALLESİ
ŞİFA MAHALLESİ
TEPEÖREN MAHALLESİ
YAYLA MAHALLELERİNDE Neredeyse aynı gün sizlere hizmet vermekteyiz.

Tuzla Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları kullanılan malzeme, NSF yada TSE belgeli filtreler, tank kapasitesi, filtre adedi, gibi bir çok özellikten dolayı fiyatlarından farklılıklar görmek mümkün. Su arıtma cihazları 500 tl gibi imkansız bir rakamada olabilir 5000 tl gibi fahiş bir rakama da ancak ortalama bir su arıtma cihazı ;
-Reverse Osmosis System(ters osmoz) olan.
-Kaliteli membran filtre kullanılmış.
-Tüm plastik aksamları 5 numaralı plastikten üretilmiş
-Tank kapasitesi 2.2 Galon (8 litre) yada 3.2 Galon (12 litre)olan
-Kapalı kasa su arıtma cihazı
-6 yada 7 filtreli
-Filtreleri NSF veya TSE onaylı
-Su kaçak sensörlü
-Avrupa Lüx musluk kullanılmış bir su arıtma cihazı müşterilerimiz için ideal olması gereken su arıtma sistemidir.
Böyle bir sistemde su arıtma cihazları ortalama olması gereken satış fiyatı 1.300 ila 2.000 tl arasında değişmektedir.

Tuzla’da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Su arıtma yada normal yaşantımızda daima güvendiğimiz ve satış sonrası da müşterilerinin yanında olan firmalar seçmeye çalışırız. Su arıtma cihazı alırken en çok dikkat etmemiz gereken şeylerden bir tanesi servis ağı Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak sizlere ülkemizin 81 ilinin ilçe ve köylerinde ücretsiz bir şekilde servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. İnternet üzerinden hizmet vermekte olan firmamız 10 yılı aşkın süredir hiçbir şikayeti oluşmamış ender firmalardan biridir.

tuzla su arıtma cihazı

Tuzla Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Meridyen Su Arıtma Sistemleri hızlı güvenilir ve profesyonel servis ağı ile hizmet verirken sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için sürekli cihazlarını güncellemektedir. Arıtma cihazlarımızda en kaliteli ve belgeli filtreler kullanmakta ve yan ürün olarak kullandığı musluk tank ve diğer plastik aksamların seçiminde ömürlük olmasına dikkat etmektedir.Su arıtma cihazlarımızda NSF ve Water Quality belgeli filtreler kullanmaktayız. Biz sizin sağlığınızı düşünürken aynı zamanda sizlere en uygun ekonomik su arıtma cihazını üretmeye çalışıyoruz onun içinde diyoruz ki ;

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×