Van Su Arıtma Cihazı

Van Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma Sistemleri tüm Türkiye ile birlikte Van su arıtma cihazında öncü bir firmadır. 10 yılı aşkın süredir müşterilerimize sağlıklı, kaliteli ve ekonomik su arıtma cihazını buluşturmaya devam ediyoruz. Van’da şebeke suyunun kireçli olması ve evimize gelene kadar geçtiği borular sebebiyle ağır metallerin oluşması sebebiyle içme suyu ve yemek, çay, ütüleme işlemleri için; damacana ve su arıtma cihazı tercih etmektedir. Müşterilerimiz damacana suyun maliyeti ve plastik aksam için de uzun süre kalması ve bakteri oluşması sebebiyle su arıtma cihazı tercih etmekte. Van su arıtma cihazı için yazımızın devamını lütfen okuyun.

Su arıtma cihazı alacak müşterilerimizin kafasında oluşan sorulara Meridyen su arıtma sistemleri oluşturduğu ÜCRETSİZ danışma, soru ve su arıtma cihazı belirleme hattı ile en yakın şekilde Van’da yaşayan müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Meridyen Su Arıtma Sistemlerinin 15 yılı aşkın süredir İstanbul’da fabrika ve satış temsilciliği bulunmaktadır. 10 yıldır 81 ilimizde ve Van’da internet üzerinden hizmet vermekte olup Van’da oluşturduğu montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça temini işlemleri için oluşturmuş olduğu servis ağı ile sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Van Su Arıtma Servisi

Van’da su arıtma cihazı satış, montaj, bakım, filtre değişimi ve yedek parça temini olarak hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri aynı zamanda sizlere bu hizmetleri ÜCRETSİZ olarak sunmaktadır. Aynı gün işlem yapabilme profesyonelliği ile de sizlere en yakın ve en hızlı Van Su Arıtma Servisi olarak hizmet vermektedir. Van su arıtma filtre değişimi ve bakımı gibi işlemler için müşterilerimiz yerine bakım ve filtre değişim tarihlerini takip ederek sizlerin vermiş olduğu randevu gününde kesinlikle hiçbir ücret ödemeden işlemlerini yapmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Van İlçeleri

 • Bahçesaray
 • Başkale
 • Çaldıran
 • Çatak
 • Edremit
 • Erciş
 • Gevaş
 • Gürpınar
 • İpekyolu
 • Muradiye
 • Özalp
 • Saray
 • Tuşba

Bu ilçelerin kapsadığı tüm mahalleler ve köylerde de işinin ehli ve hızlı servislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Van Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Van ve diğer tüm illerimizde su arıtma cihazı alırken özelliklerinin yanı sıra fiyat olarak da ekonomik üretimler ile müşterilerimizin yanındayız. Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz filtre, plastik aksam ve yan ürünleri “YERLİ ÜRETİM” markalardır. aydası ile dolar veya başka bir döviz kurundan etkilenmeyen firmamız sizlere sağlıklı su arıtma cihazının yanında ekonomik su arıtma cihazı, filtre, yan ürün ve yedek parça temini sağlamaktadır. Meridyen Su Arıtma’nın en ekonomik yanı ise cihazlarının sağlam olması özelliği ile bakım ve filtre değişimlerinin zamanında yapılması ile ÖMÜRLÜK cihazlar olmasıdır. Cihazlarımız sağlık maddesinden en ufak bir taviz vermeden üretilmekte olup piyasada ne tavan nede taban bir fiyata sahiptir. Firma prosedürü olarak farklı firmaların cihazlarına yorum yapmamaktayız ancak 500 TL, 600 TL gibi satılan cihazların sağlık konusunda endişe verdiğini evsel tezgah altı ortalama sağlıklı bir cihazında 2000 TL üzerinde astronomik bir fiyattan satılmasını da uygun görmemekteyiz.

Van’da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Van’da ve internet üzerinden birçok su arıtma cihazı satışı yapan firma ile karşılaşabilirsiniz. Su arıtma cihazı alırken firmalar arasında seçim yaparken en önemli etken olarak güvenilir bir firma olmasına bakarız. Meridyen su arıtma sistemleri Van’da 15 yılı aşkın süredir verdiği hizmetlerden hiçbir şikayet almaması ile pozitif bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Su arıtma cihazlarımızın filtrasyon sistemlerinde uzak doğunun kalitesiz ve ucuz filtreleri yerine yerli üretim seçmemiz ile sağlık konusunda hassas olduğumuzu göstermekteyiz. Cihazlarımızın belli periyotlarda su ölçümlerini yaparak vücudumuz için gerekli olan sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi minerallerin etkin olduğu kontrolünü yapmaktayız. 3 yıl garanti ve 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade imkanı sağlayan Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihazlarında düzenli bakım ve filtre değişimleri sayesinde ömür boyu kullanabileceğiniz su arıtma cihazını sizlerle buluşturmaktadır.

Van Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Meridyen su arıtma cihazlarında tüm plastik aksamlarından, filtre sistemlerine ve yan parçalarına kadar ilgili makamların NSF, Sağlık bakanlığı ve TSE gibi belgelerini bulunduran parçalardan oluşmaktadır. Cihazlarımızın tamamı tüm sağlık örgütlerinin onayladığı REVERSE OSMOSİZ SYSTEM (TERS OSMOZ ) sistem kullanmaktadır. Bu sistemin en önemli parçası ters osmoz’u sağlayan Membran filtresidir. Firmamız uzak doğu malları yerine Amerikan Teknolojisi ile üretilmiş Vontron marka ya da LG marka kullanmaktadır. Cihazlarımız ilk ön 3 filtre ve membran, mineral, alkali ve tatlandırıcı filtre olmak üzere 7 filtreden oluşmaktadır. Alkali filtremiz sayesinde 8 ila 9 pH seviyesinde su içebilir ve detoks uygulamalarınızda fark oluşturabilirsiniz. Mineral filtremiz sayesinde ise sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi minerallerin vücudumuza girmesi ile çocuklarınız, kendiniz ve sevdiklerinizin beyin ve vücut sağlığınızı daha rahat koruyabilirsiniz. Tatlandırıcı filtremiz kötü koku, ve rahat bir içim sağlayarak suyunuzdan en güzel tadı alabileceksiniz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×