Yalova Su Arıtma Cihazı

Yalova Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma Sistemleri Yalova ve 81 ilimizde en kaliteli, sağlıklı, ve en iyi su arıtma cihazını sizlere profesyonel ekibimiz ile en hızlı ve en güvenilir şekilde sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Su arıtma cihazı almadan önce sizler için en uygun su arıtma cihazını 7/24 ÜCRETSİZ danışma hattımızdaki tecrübeli arkadaşlarımızla belirleyebilir daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Meridyen su arıtma sistemleri daire girişi, evsel tezgah altı, evsel tezgah üstü ve büro tipi ayaklı su arıtma cihazı satışı, bakımı, filtre değişimi ve yedek parça temini olarak kendi cihazlarımız dışındaki cihazlar için de sizlere yardımcı olmaktayız. Meridyen su arıtma sistemleri 10 yılı aşkın Yalova dahil olmak üzere 81 ilimizde internet üzerinden yapmış olduğu binlerce satış, bakım, yedek parça temini ve filtre değişimi ile hizmet vermekte ve bu alanda %100 müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Daima sağlık ekibi ile üretim aşamasında cihazlarımızda kullanmış olduğumuz parça seçimini güncelleyerek en iyi su arıtma cihazını üretmeye çalışmaktayız.

Yalova Su Arıtma Servisi

Siz Yalova’daki değerli müşterilerimize her ilçe ve köyümüzde satışını yaptığımız cihazlarımızın montajı, periyodik bakımı, yedek parça temini ve filtre değişimleri için 7/24 ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTIMIZDAN randevu talep edebilirsiniz. Yalova’da hizmet veren su arıtma servisimiz sizlere profesyonel ve randevu günü ve saatine riayet ederek sizlere YERİNDE ÜCRETSİZ olarak hizmetini gerçekleştirmektedir.

 • Yalova Merkez dahil olmak üzere
 • Altınova
 • Armutlu
 • Çiftlikköy
 • Çınarcık
 • Termal

Bölgelerine Su Arıtma Cihazı ve Servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Yalova’da Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları sizlerin ihtiyaçlarınız ve özelliklerine göre farklı fiyatlar da bulabilirsiniz.

Meridyen Su Arıtma Sistemleri aynı tip cihazlarda aynı özellikte ve aynı filtrasyon sistemi kullanması sebebiyle değişkenliği yoktur. Evsel Zümrüt modelimiz kapalı kasa su arıtma cihazımız ile evsel tezgah altı Bronz modelimiz arasındaki tek fark 2.2 Galon (8 litre) ve 3.2 Galon (12 litre) tank kapasite farkından dolayı aralarında 100 TL ile 150 TL arasında cüzi miktarda fiyat farkı oluşmaktadır.

Cihazlarımızda kullanmış olduğumuz parçalarımızın çoğunu yerli üretim seçmemiz sebebiyle Dolar kurundan etkilenmeyerek parça temini yapabilir ve montaj, bakım ve filtre değişiminde profesyonel ve hızlı servisimiz ile daima ÜCRETSİZ HİZMETLERİMİZDEN faydalanabilirsiniz.

yalova su arıtma cihazı

Yalova’da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Yalova dahil olmak üzere 81 ilimiz hatta ilçelerimizde dahi su arıtma cihazı satışı yapan yerler mevcuttur. Meridyen su arıtma sistemlerini neden seçmelisiniz çünkü; 81 ilimizde satış, montaj, bakım ve filtre değişimlerini ÜCRETSİZ bir şekilde yapmaktadır. Meridyen su arıtma sistemleri 10 yılı aşkın süredir yaptığı binlerce yerinde çözüm hizmetinde hiçbir şikayeti oluşmamış %100 müşteri memnuniyeti sağlamış bir firmadır. Sizlerin 3 Yıl garanti süresi boyunca değil ömür boyu yanınızda olmaya çalışmaktayız çünkü sattığımız tüm cihazlarımız ömürlüktür. 3 Yıl Garanti süresi ile birlikte 14 Gün boyunca koşulsuz iade imkanı sağlamaktayız.

Yalova Su Arıtma Cihazı Özellikleri

 • Su arıtıcı cihazları doğru filtrasyon sistemi ve doğru yan parçalar ile en kaliteli su üretimine en taze ve en güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz. Su arıtma cihazları için yapılan araştırmalar neticesinde kabul gören en sağlıklı ve en güvenilir REVERSE OSMOSİS SYSTEM (TERS OSMOZ) sistem olduğu kabul görmüştür bizlerde Meridyen Su Arıma Sistemleri olarak tüm cihazlarımızda bu sistemi kullanmaktayız. Tüm filtrelerimiz ANTİ BAKTERİYEL KULLAN AT İNLİNE FİLTELERDİR. 3 Ön 4 Ana Filtre olarak 7 filtre kullanmaktayız.
 • Sediment-Yerli Üretim
 • Karbon (GAC)-Yerli Üretim
 • Karbon (CTO)-Yerli Üretim
 • Membran filtremiz Amerikan Teknolojisi üretilmiş VONTRON yada LG marka seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
 • Mineral Filtremiz-Yerli Üretim
 • Alkalin Fitremiz-Yerli Üretim
 • Tatlandırıcı Filtremiz Yerli Üretim’olmak üzere 7 filtreden oluşmaktadır.

Taşıma suların ne kadar süre güneş ışığına maruz kaldığını bilmediğimiz plastik kapları ile evinize virüs taşımayın. Meridyen Su Arıtma Cihazları ile daima musluğunuzdan sağlıklı, taze, mineralli, 8 ila 9 pH değerli, güvenle su içebilirsiniz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×