Yozgat Su Arıtma Cihazı

Yozgat Su Arıtma Cihazı

Meridyen, Yozgat su arıtma cihazı olarak Yozgat ve tüm Türkiye’de önceliğimiz, sizlere sağlıklı su arıtma cihazları sunmaktır. Kaliteli su arıtma cihazını tüm müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla ulaştırıyoruz. Su arıtma cihazlarının, 81 ilimizde satış sonrası bakım, filtre değişimi ve yedek parça teminini ömür boyu ücretsiz olarak sunmaktayız.

Tezgah altı açık kasa, tezgah altı kapalı kasa, tezgah üstü su arıtma cihazı, su arıtma sebili, büro tipi ayaklı su arıtma cihazı, daire girişi su arıtma cihazlarımız ve cafe pastanelerimiz için büyük tanklı su arıtma cihazlarımız ile 15 yıldır sektörde 10 yıldır internet üzerinden satış, bakım ve filtre değişimi işlemlerini gerçekleştirmekte sektöre yön vermekteyiz.

Sağlıklı su arıtma cihazı misyonu ile çalışmakta olmamız ile cihazlarımızda kullanmış olduğumuz tüm plastik aksamlarımız sağlık bakanlığı onaylı 5 numaralı plastik ile üretilmektedir. Filtrasyon sistemimizde kullanmış olduğumuz tüm filtrelerimiz NSF veya TSE onaylı ve membran filtre hariç tüm filtrelerimiz yerli üretimdir. Membran filtremizi uzak doğunun sağlıksız ve ucuz mallarından değil dünyanın en iyi membran filtresi olarak kabul edilen Amerikan Teknolojisi üretilmiş Vontron markadır.

Yozgat Su Arıtma Servisi

Meridyen Su Arıtma Sistemleri 81 il tüm ilçe ve köylerde hizmet vermekte olan geniş yaygın bir servis ağı mevcuttur. Su arıtma cihazı montajından, bakımına, filtre değişiminden yeden parça teminine kadar profesyonel işinin ehli ve neredeyse aynı gün hizmet vermekte olan Yozgat su arıtma servisimiz;

Hizmet Verdiğimiz Yozgat İlçeleri

 • Akdağmadeni
 • Aydıncık
 • Boğazlıyan
 • Çandır
 • Çayıralan
 • Çekerek
 • Kadışehri
 • Saraykent
 • Sarıkaya
 • Sorgun
 • Şefaatli
 • Yenifakılı
 • Yerköy

İlçelerimize bağlı tüm köylerimize de hizmet veriyoruz. Meridyen Su Arıtma Sistemleri Yozgat Su Arıtma Servisimiz Montaj, bakım, filtre değişimi işlemlerini yapmaktadır. Yedek parça temini işlemlerini de ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ olarak yapmaktadır.

Yozgat Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Yozgat ve 81 ilimizde su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olan tüm firmaların cihaz özellikleri servis ağı genişlikleri filtrasyon sistemleri farklılıklarına göre değişik fiyatlar görülmektedir. Meridyen Su Arıtma Sistemleri cihaz içerisinde kullanmış olduğu tüm plastik aksamlar, filtreler ve yan ürünler ile yerli üretim tercih etmesi sebebiyle dolar ve farklı döviz kurlarından en az etkilenen su arıtma cihazı firmasıdır. Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak biz Farklı firmaların fiyat politikalarını eleştirmekten ve yorumlamaktan imtina etmekteyiz. Kendi cihazlarımızın üretiminde ilk önceliğimiz Sağlık daha sonrası için sağlıklı olanı en ekonomik hale getirmektir. Su arıtma cihazlarımız piyasa ortalamasında olan fiyatlara sahiptir ancak kendi ürünlerimizde fiyatı değil sağlığınızı garanti etmekteyiz.

yozgat su arıtma cihazı

Yozgat’ da Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır?

Su arıtma cihazı alırken alacağımız firma için dikkat etmemiz gereken önceliklerimizden bir tanesi cihazın arkasında durup durmayacakları olmalıdır. Güven vermeleri ve tabiî ki su arıtma cihazlarının sağlam, sağlıklı bir filtrasyon sistemine sahip olmaları gerekmektedir. Bakım ve filtre değişimi ömürlük olmalıdır. Meridyen su arıtma sistemleri resmi olarak 3 yıl garanti verse de cihazlarımızın ÜCRETSİZ bakım ve filtre değişimlerini yaparak ÖMÜR BOYU kullanabilirsiniz. 15 yıl sektörde 10 yıldır ise internet üzerinden satış yapan firmamız binlerce satış, montaj, bakım ve filtre değişimi işlerinde hizmet vermiş ve hiçbir şikayeti oluşmamış ender bir firmadır. Ailemize katılmanız için ücretsiz danışma hattımızdan sorularınız ve merak ettikleriniz ile ilgili soru sorabilir size en uygun su arıtma cihazını birlikte belirleyebiliriz. Yaptığımız tüm işlemler için sizlerden ön ödeme vb herhangi bir ödeme talep etmemekteyiz.

Yozgat Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Yozgat da şebeke suyundaki kireç vb ağır metallerin bulunması sebebiyle sadece içme suyu olarak değil bebek maması, yemek, ütüleme, çay ve bitki sulamalarınızda bile şebeke suyunuzu kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Meridyen Su Arıtma Sistemlerinin sağlıklı su arıtma cihazlarını kullanmanız ile birlikte tencere, tava, ütü makinelerinizde ve çaydanlıklarınızda kısa bir sürede kireçlerden kurtulduğunuzu görebilecek yediğiniz yemeklerde ve içtiğiniz çaylardan daha güzel tat alabileceksiniz. Su arıtma cihazlarımızda 3 ön filtre 4 ana filtre olmak üzere 7 filtreli kullanmaktayız. Aynı zamanda cihazlarımız içerisinde kullanmış olduğumuz çelik tank’ımız sayesinde kötü koku, bakteri, virüs gibi oluşumların olması mümkün değildir. Tüm plastik aksamlarımız Sağlık bakanlığının onayladığı 5 numaralı plastik’ten üretilmiş tüm filtrelerimiz NSF veya TSE onaylı olması ile sağlığınızı yerli üretim olması ile ekonomimizi düşünmekteyiz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×