Zeytinburnu Su Arıtma Cihazı

Zeytinburnu Su Arıtma Cihazı

Zeytinburnu Su Arıtma Cihazı

Tüm Türkiye ile birlikte Zeytinburnu’nda en iyi su arıtma cihazını sizlerle buluşturuyoruz. Sağlıklı su arıtma cihazını sizlerle buluşturmak için en kaliteli su arıtma filtrelerini bir araya getirmeye gayret ediyoruz. Sahadaki tecrübeli ekibimizle Zeytinburnu’nda
Su Arıtma cihazı montajı, periyodik bakım, filtre değişimi ve keşif isteklerinizi tüm Türkiye’de ÜCRETSİZ sağlamaktayız.

Su Arıtma Cihazı almaya karar veren müşterilerimizin aklında oluşan bazı soruların bir tanesi su arıtma cihazının aşama yada kaç filtreli olacağı gibi çünkü piyasada bu konuda 5 aşamalı su arıtma cihazı 6 aşamalı su arıtma cihazı 7 aşamalı 8 aşamalı hatta bazen 10,11 aşamalı su arıtma cihazı diye kafa karıştırıcı ilanlar yada ürünler görülmekte kaliteli bir su arıtma cihazında 3 ana 3 ön filtre olmak üzere 6 aşamalı bir su arıtma cihazı evsel kapalı kasa bir su arıtma cihazı sizlere sağlıklı ve doğal su üretmekte yeterli olacaktır.3 Ana filtre Membran, tatlandırıcı ve mineral alkali filtre’dir. Kullanılan membran filtrenin Türkiye’de üretimi olmadığı için kullanılan membran filtrenin markasına dikkat edilmeli kalite olarak iki marka öne çıkmakta Meridyen Su Arıtma Sistemleri olarak müşterilerimizin tercihine göre Vontron marka yada LG marka membran filtre kullanmaktayız. Mineral filtre şebeke suyunda kaybolan yada olmayan sodyum, potasyum ve magnezyum gibi minerallerin eklenerek vücudumuz için gerekli 8.5 pH seviyesine yükseltmesi gerektiği için Meridyen Su Arıtma Cihazlarında dünyanın en iyi mineral alkali filtresi ‘Pentek’ marka filtre kullanmaktayız. Tatlandırıcı filtre su arıtma cihazının son aşamasıdır. Damak tadımıza uygun şekilde suyu yumuşatarak ve berrak bir görünüme kavuşmasını sağlar NSF onaylı tatlandırıcı filtre olmasına dikkat etmeliyiz.

Zeytinburnu Su Arıtma Servisi

Su arıtma cihazımızdan kullanan tüm müşterilerimizin ömür boyu onların filtre değişimi ve bakım süreçlerinin yanı sıra ömür boyu yedek parça garantisi vermekteyiz. İstanbul’un 39 ilçesi ve Zeytinburnu’nun;
BEŞTELSİZ Mahallesi

ÇIRPICI Mahallesi

GÖKALP Mahallesi

KAZLIÇEŞME Mahallesi

MALTEPE Mahallesi

MERKEZEFENDİ Mahallesi

NURİPAŞA Mahallesi

SEYİTNİZAM Mahallesi

SÜMER Mahallesi

TELSİZ Mahallesi

VELİEFENDİ Mahallesi

YENİDOĞAN Mahallesi

YEŞİLTEPE Mahallesi

ile tüm 13 mahallemizde hizmet vermekteyiz.

Zeytinburnu Su Arıtma Tavsiyesi

Sizler için en uygun su arıtma cihazı seçerken ofis yada ev için kullanacak müşterilerimize 4 kişiden fazla kullanıcılarımız için 12 litre zümrüt modeli 4 kişiden az kullanıcılar için 8 litre bronz model su arıtma cihazını tavsiye etmekteyiz.
İki cihazımız arasında herhangi bir kalite farkı olmamaktadır iki cihazımızda da en son teknoloji en iyi su arıtma cihazı filtreleri kullanmakta sadece aralarında boyut ve tank kapasitesi olmasıdır. Herhangi bir su kesintisi halinde cihazımızın tankında bulunan 8 ya da 12 litre hazır suyunuzu kullanabilirsiniz. Cihazlarımızın tüm plastik aksamları Sağlık Bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üretilmiştir.

zeytinburnu su arıtma cihazı

Su arıtma cihazlarımız ve filtrelerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir aklınızdaki tüm soruların cevabını bulabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Bir Kere Alınır, Meridyen’den Alınır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×