Yazlık Evler İçin En İyi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nelerdir?

Meridyen Su Arıtma

Yazlık Evler İçin En İyi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nelerdir?

Su arıtma cihazlarının kullanımı, her evde ve iş yerinde gittikçe yaygınlaşıyor. Sahip oldukları sistem ve filtreler aracılığı ile insanlara temiz su sunan bu cihazlar, günümüz şartlarından birer ihtiyaç haline geldi. Sadece bu tarz yaşam alanlarında değil yazlıklarda da arıtma cihazlarına ihtiyaç duyulur.

Özellikle yazlık evlerin olduğu yerlerde temiz su ihtiyacı, arıtma cihazları ile kolay bir şekilde giderilebilir. En iyi su arıtma cihazlarını kullanarak hem temiz suya sahip olmak hem de su maliyetlerini azaltmak mümkündür. Evsel ve daire girişi sistemler ile herkes yazlığı için iyi bir cihaza sahip olabiliyor. Bronz, zümrüt, akıllı arıtma ve benzeri modeller bu alanda kullanıma sunuluyor.

Önerilen Arıtma Cihazı Modelleri Nelerdir?

Yazlık evlerde kullanılmak üzere tercih edilebilecek çok sayıda arıtma modeli bulunuyor. Bu arıtmalar ile temiz bir su içme imkanına sahip olabilirsiniz. Akıllı arıtma cihazları oldukça kullanışlı bir model olarak ön plana çıkıyor.

Yazlık Evler İçin En İyi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nelerdir?

Zümrüt ve bronz olarak adlandırılan modeller de hem özellikleri hem de kapasiteleri ile birçok kullanıcıya hitap ediyor. Bir başka model seçeneği olarak da açık kasa cihazlar önerilebilir. Bunlarla birlikte su arıtma cihazı almak isteyenler daire girişi arıtma sistemlerini de kullanabilir. Her bir cihaz özellikleri ve kapasiteleri doğrultusunda arıtma ihtiyacını karşılamak için yeterlidir.

Zümrüt ve Bronz Arıtma Cihazı Sistemleri

Yazlık sahipleri tarafından kullanıma uygun arıtma cihazlarının başında bronz ve zümrüt modeller gelir. Bronz arıtma cihazı litre kapasitesi ile bir yazlık için son derece yeterlidir. 6 filtresi bulunan bu cihaz, 7 aşamalı filtrasyon sistemi sayesinde oldukça temiz bir su içmenizi sağlar. Aynı zamanda paslanmaz bir çelik su tankına sahiptir.

Bu sayede de yazlıkta uzun süre kontrol edilmese de herhangi bir problem yaşanmadan kalabilir. Bir diğer su arıtma cihazı tavsiyesi olarak zümrüt arıtma modelini kullanabilirsiniz. Bu model de tıpkı bronz üründe olduğu gibi 6 filtreli ve 7 aşamalı filtrasyon sistemi ile çalışıyor. Yine paslanmaz çelikten su tankı olan cihaz 12 litre kapasiteye sahiptir.

Yeni Nesil Akıllı Su Arıtma Cihazı Sistemi

Günümüz teknolojileri kapsamında akıllı su arıtmaları çok kullanışlı oluyor. Yeni nesil cihazlardan olan akıllı arıtma sistemi ile 12 litre kapasiteli bir cihazı yazlıklarda kullanabilirsiniz. Bu akıllı cihazlar sizi bilgilendiren dijital ekrana sahiptir. Dijital ekranda hem arıza varsa bu arızaların kodları hem de içerisinde bulunan filtrelerin kalan kullanım ömrü gösterilir.

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan akıllı su arıtıcı 7 filtreli bir sisteme sahiptir. Krom çelikten oluşan dayanıklı bir su tankı vardır ve suyu Avrupa lüks musluk olarak adlandırılan kaliteli musluklardan akıtır. Çelik tankı sayesinde kötü koku, bakteri üremesi, yosunlaşma ve benzeri sorunları yaşamazsınız. Tasarım olarak ise oldukça şık gözüken bir yapıya sahiptir.

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı Modeli

Yazlık evlerde kullanmak için son derece uygun olan açık kasa arıtıcı cihazlar, standart ve kaliteli ürünlerdir. İyi bir filtreleme sistemine sahip olan bu ürünler bütün arıtmalarda olduğu gibi paslanmaz çelikten bir su tankına sahiptir. Bu su tankı, içerisinde bulunan suyu bakteri, yosunlaşma, kokma gibi durumlardan %100 oranında korur.

Ankastre lüks musluk ile birlikte verilir. Beşli filtrasyon sistemi sayesinde de yumuşak içimli güzel bir su arıtımı gerçekleştirir. Aynı zamanda içerisinde maksimum raf ömrü sağlayan tamamen kuru bir membran bulundurur.

Daire Girişine Kurulan Su Arıtma Sistemi

Yazlık evlerde kullanıma uygun şekilde farklı modellerde arıtmalar bulunuyor. Sizlere şimdiye kadar tanıtılan modeller genel olarak yazlık içinde kullanım için tasarlanan cihazlardır. Su arıtma cihazları kategorisinde yer alan bir başka cihaz modeli ise bina girişi arıtmalarıdır. Bu cihazlar adından da anlaşılacağı üzere binanın girişinde bulunan su vanasının olduğu yere kurulur.

Arıtma işlemi  burada gerçekleştirilir. Çalışma sistemi olarak diğer arıtma cihazları gibi filtreleme ve temizleme uygulasa da kurulum yeri ve filtre bakımından farklı bir modeldir. Özellikle yazlıklarda bulunan kireçlenmeyi önlemek için ideal ürünlerdir. Üçlü bir filtrasyon sistemine sahiptir ve kullanım ömrü oldukça uzundur. Yazlığı için fiyat bakımından daha uygun ve çok yer kaplamayacak bir ürün arayanlar için idealdir.

Su Arıtma Cihazlarının Fiyatları Nedir?

Piyasada çok sayıda arıtma modeli bulunuyor. Bu doğrultuda da arıtma cihazları için standart bir fiyat söylemek mümkün olmaz. Cihazın modeli ve özellikleri doğrultusunda fiyatlar da değişiklik gösterir. Öncelikle her cihazın kullandığı filtre sayısı ve filtreleme sistemi aynı değildir. Fiyatları etkileyen unsurlardan birisi budur. Aynı zamanda arıtmanın kapasitesi de değişen bir özelliktir.

Yazlık Evler İçin En İyi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nelerdir?

Kapasite ile bağlantılı olarak fiyatlarda yükselme veya azalma görülür. Üretimde kullanılan diğer şeyler de su arıtma fiyatları üzerinde etkilidir. Bütün bu faktörler ve maliyet dikkate alınarak su arıtmaları için fiyat belirlenir. Bu nedenle de cihaza göre farklı fiyat teklifleri sunulur.

Su Arıtma Cihazı Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Yazlıklarda veya evlerinizde arıtma cihazları kullanmanın birçok faydası vardır. Su, insan hayatının önemli bir parçasıdır. Bu nedenle de içtiğimiz suyun temiz olması hayatımızı doğrudan etkiler. Kirli su içmek insan sağlığına hem kısa hem de uzun vadede zarar verir. Bu nedenle arıtmalar temiz su sağlayarak sağlığa yardımcı olur. Arıtmalar sudaki kimyasalları ve mikropları arındırır.

Suyun sertliğini de ayarlar. Arıtmalar, tankta bulunan suyu sürekli yenileyerek temiz ve taze kalmasını sağlar. Arıtmaların bir diğer faydası ise sudaki bulanıklığı ortadan kaldırmasıdır. Çünkü suyu temizler ve içinde bulanıklığa neden olacak zararlı maddeleri bırakmaz. Sunduğumuz su arıtmaları ile sağlığınızı düşünüyor ve en temiz suyu içmenizi amaçlıyoruz.

Yazlığınıza Arıtma Almak İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Arıtma cihazı sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren bir firma olarak, çok sayıda cihaz modelini sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz bütün arıtmalarda yüksek kalite ve uygun fiyat politikasını uygularız. Aynı zamanda sunduğumuz ürünler 3 yıl boyunca firma garantimiz altında yer alıyor. Ayrıca garanti süresi bitse dahi bizden her konuda destek almaya devam edebilirsiniz.

Yazlıklarınız ve her türlü ev, ofis, işyeri için sizlere hizmet veriyoruz. Uzun kullanım ömrüne sahip kaliteli ürünler ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Arıtma almak için bize ulaşabilir ve firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×