Ardahan Su Arıtma Cihazı

Ardahan Su Arıtma Cihazı

Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan Meridyen Su Arıtma Sistemleri Ardahan su arıtma cihazı olarak köklü firmaların başında gelmektedir. 10 yılı aşkın süredir değerli müşterilerimize en güvenilir ve en hızlı servisimiz ile değerli müşterilerimizi sağlıklı, kaliteli ve güvenli su arıtma cihazıyla buluşturuyoruz. Yaptığımız binlerce satış, montaj, yedek parça temini ve filtre değişimi ile hiçbir şikayeti oluşturulmamış aksine %100 müşteri memnuniyeti sağlamış Meridyen Su Arıtma Sistemleri Ardahan’daki vatandaşlarımıza da 10 yıldır ulaşmakta onların sorunlarını ve ihtiyaçları olan su arıtma cihazlarını en sağlıklı şekilde üretmektedir.
Kendimiz ve sevdiklerimizin sağlığı için temin ettiğimiz SU’yun en taze ve sağlıklı hali arıtma cihazı ile mümkündür.

Ardahan Su Arıtma Servisi

Meridyen su arıtma Ardahan’da kendi cihazları haricinde de siz değerli müşterilerimize de hizmet vermektedir. Meridyen su arıtma cihazları alan müşterilerimizin profesyonel ve hızlı servisimiz ile
montaj, bakım ve filtre değişimi işlemlerini daima ÜCRETSİZ olarak yapmaktayız. Profesyonel servis ekibimiz, randevu günü ve saatinde tam istediğiniz zamanda sizlere hizmet vermektedir.
Ardahan Merkez Su Arıtma Cihazı
Çıldır Su Arıtma Cihazı
Damal Su Arıtma Cihazı
Göle Su Arıtma Cihazı
Hanak Su Arıtma Cihazı
Posof Su Arıtma Cihazı olarak tüm ilçe ve köylerimizde hizmet vermekteyiz.

Ardahan Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Su arıtma cihazları seçiminde birinci prensibimiz ‘Önce Sağlık’ olmakla birlikte tabiî ki müşterilerimiz bütçelerini de düşünerek en ekonomik su arıtma cihazını üretmekteyiz. Sağlıklı bir su arıtma cihazı içerisindeki tüm filtre ve diğer aksamların kalitelerinden ödün vermeden uygun fiyatlı su arıtma cihazı üretmekteyiz. Meridyen Su Arıtma Sistemleri yerli üretim olması sebebiyle kendi fiyat politikasını çizebilen dolar veya başka para birimlerinin kurlarından etkilenmeyen bir firmadır.
Bu sebep ile sizlere Sağlıklı su arıtma cihazının yanında ömürlük su arıtma cihazını ve ekonomik su arıtma cihazını sizlerle buluşturmaktadır.
Cihazlarımız arasında fiyat farkını oluşturan iki etken bulunmaktadır.
Tank kapasitesi ve Dijital ekranlı uyarıcı sistem olmasıdır.

ardahan su arıtma cihazı

Ardahan Su Arıtma Cihazı Nereden Alınır ?

Meridyen Su Arıtma Sistemleri ile ürettiğimiz cihazlarımızda sağlıklı, ekonomik olmasının yanı sıra ÖMÜRLÜK cihazlar üretmeye dikkat etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz AA+ kalitede Filtreler ve yan ürünlerle bu alanda en üretken firma şeklindeyiz. 7 / 24 Ücretsiz Alo Destek hattımız ile sizlerin daima yanında olmaya çalışmaktayız. 3 yıl garanti süresinin sonrasında da cihazlarımızın daima arkasında daima bakım, montaj ve filtre değişimlerini ÜCRETSİZ yapmaktayız. En önemli reklamımız %100 memnuniyetini oluşturduğumuz artık ailemize katılan müşterilerimizdir.

Ardahan Su Arıtma Cihazı Özellikleri

Su arıtma cihazları özellikleri firmalar arasında değişkenlik gösteren hatta aynı firma içinde bile farklılık gösteren özellikleri mevcuttur. Meridyen Su Arıtma Sistemleri daima aynı kalitede, sağlıklı filtreler ve parçalar kullanmaktadır. Cihazlarımız arasındaki özellik farkları tank kapasitesi ve teknolojik olarak ikiye ayrılır.
Tüm cihazlarımızın plastik aksamları sağlık bakanlığımızın onayladığı 5 numaralı plastikten üretilmiştir.
Cihaz içerisindeki su tankımız plastik değil çelik olması sebebiyle anti bakteriyel ve kötü koku barındırmaz.
Cihazlarımız 7 filtreli ve 6 filtresi yerli üretim olmakla birlikte kullanmış olduğumuz membran filtremiz uzak doğunun ucuz malzemesi değil Amerikan Teknolojisi ile üretilmiş Vontron yada LG markadır. Müşterilerimizin tercihine göre membran filtre kullanmaktayız.
Tüm filtrelerimiz inline kullan at anti bakteriyel filtrelerdir.
Su arıtma cihazlarımızda bulunan mineral filtre sayesinde sodyum, potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi çocuklarımız ve bizim sağlığımız için gerekli olan tüm mineraller yok olmadan eksik olan tamamlanarak sağlıklı bir su içebilirsiniz.
Alkaline filtremiz sayesinde 8 ila 9 pH arasında sağlıklı su içebilirsiniz.

SU ARITMA CİHAZI BİR KERE ALINIR, MERİDYEN’DEN ALINIR.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×