Kilis Su Arıtma Cihazı

Meridyen Su Arıtma

Kilis Su Arıtma Cihazı

Meridyen su arıtma sistemleri güneydoğu illerimizden Kilis’de hizmet ağını, tecrübesi yüksek yetkili servis ağına sahiptir. Garantili arıtma cihazı, fitre satış ve değişimi ve su arıtıcı ekstra ürünleri satışını gün geçtikçe genişletmiştir. 7 filtre ile suyunuzun mineral ve alkali seviyesini oldukça yüksek bir noktaya getirirken, içim lezzetinin bozulmaması için alışagelmiş içim lezzetine dokunmamaktadır. Bunun için tatlandırıcı filtresi sayesinde damak tadınıza en uygun suyu siz değerli Kilis halkına sunmaktadır. Garantili ürünler, %100 sağlıklı ürün anlayışı, Bakanlık tarafından onaylı ve tavsiye edilen 5 numaralı plastik ile dış kabı oluşan arıtma cihazlarımız sayesinde kendini ve sevdikleriniz için endişe duymadan kullanabileceğiz bir cihazdır.

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arıtma cihazı, Türkiye’de bir kere alınması gereken ve düzenli filtre değişimleri ile bir ömür kullanılabilecek şekilde olan bir ürün olması gerekmektedir. Ekstra masraf çıkarmayacak, olmadık sorunlarla karşılaşılmayacaktır. Tadı, kokusu ve rengi konusunda endişeye düşürmeyecek bir arıtma cihazı sayesinde içimi kolay, mineral zengini bir su kullanabilirsiniz. Peki, cihaz seçerken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

  1. Yetkili servis ağının geniş olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.
  2. Anında destek, bir telefon ya da mail kadar uzakta demek gerekiyor.
  3. Arıtma cihazı içerisindeki sisteme hakim olan bir yetkili servisi gerekiyor.
  4. Kilis ilinde yetkili bir servisinin olması ve bir problem olduğunda anında müdahale edebilecek bir müşteri memnuniyet anlayışına sahip olması gerekir.

Arıtma Cihazı Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Alkali su tüketimine dikkat çeken uzmanlar, firmamızın sunduğu cihazların özelliklerini ve filtreleme metodunu da onaylamaktadır. Fiyatlarımız konusunda tamamen satış öncesi değil, satışı bir süreç olarak kabul ederek öncesi, sonrası ve daima memnuniyet anlayışıyla fiyatlarımızı belirlemekteyiz. Piyasada adı duyulmuş, tek özelliği kuruluş tarihi çok eski olan firmaların fahiş fiyatlar gözünüzü korkutmasın. Kilis için en uygun fiyatı ve en kaliteli hizmeti sağlayan firmamız, cihazlarının 3 yıl garanti kapsamında tüm problemleri ve hatta garanti sonrası da oluşacak problemler ile siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmamaktadır.

 

 

Arıtma Cihazı Servisinden Beklentiler Nelerdir?

Kilis için konuşmak gerekirse, tamamen yerli üretim olan cihazlarımızın kurulumu esnasında kırma – dökme olaylarına girmeden, etrafı kirletmeden ve mutfağınızda çalışmanızı engellemeyecek şekilde servisimizi gerçekleştiriyoruz. Arıtma cihazı bir kez alınız; Meridyen’den alınır, anlayışı ile yola çıkan firmamız Türkiye’nin 81 ilinde aynı titizlikle cihazlarını ve filtre satışını, filtre değişimini aynı titizlikle yapmaktadır.

Meridyen Neler Sunmaktadır?

Kilis için en iyi su arıtma cihazı iddiasını her geçen gün arttırmak-tayız. Firmamız, Kilis’de satışlarının %70’inden fazlasını reklamlardan değil, tavsiyeler üzerine yaptığını tespit etmiştir. İnsanımızın beğendiği, hoşuna gittiği ve kalitesinden emin olduğu arıtma cihazını çevresine, eşine dostuna akrabalarına söylemesi, su arıtma cihazı tavsiye etmesi en doğal hallerden biridir. Firmamızın satışlarının çok büyük kısmı bu tavsiyeler üzerine olmuştur. Çünkü arıtma cihazı içerisinde bulunan filtreleme sayesinde hem alkali, mineral zengini su içerken hem de içim kolaylığı sağlayan tatlandırıcı filtre sayesinde alışkın olduğunu yumuşaklıkta su içmeye devam edeceksiniz. Garantili, uygun fiyata cihazlar ve filtreler satışlarımızın neticesinde insanlarda oluşan güveni görmekteyiz. Evinizin her su ihtiyacında kullanabilirsiniz. Su arıtma cihazımız sayesinde yemeklerinizde, çay-kahve yaparken, bitkilerinizi sularken kullanabilirsiniz. Ve hatta ütünüz de kireçsiz, klor etkisi en aza indirilmiş arıtılmış suyu kullanmanız hayatınızı kolaylaştıracaktır.

kilis su arıtma
kilis su arıtma cihazı

Meridyen su arıtma cihazları korona (covid-19) virüsü yüzünden evinden çıkamayan Kilis halkına montaj öncesi ve sonrası aldığımız tedbirler sayesinde hijyenik bir servis sağlamaktadır. Sosyal mesafeyi, temizliği ön planda tutarak servis sağlamaktadır.

  • Elbeyli
  • Merkez
  • Musabeyli ilçelerimizde satış, montaj ve filtre değişimi yapmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×