Bartın Su Arıtma Cihazı

Bartın Su Arıtma Cihazı

Bartın su arıtma cihazı gerekli su kaynakları itibariyle birçok zenginliği bulunan bir şehirdir. Kireç ve klor etkisinin fazla olması sebebiyle arıtma cihazı ve filtreleme sistem gerekliliği olduğunu görmekteyiz. Bartın’da arıtma cihazı, filtre değişim süreçleri hakkında kapsamlı bilgi vermeye çalışacağız. Su arıtma cihazı alınırken dikkat edilmesi gereken noktalar, bu kadar firma varken aralarında fiyat farklılığının nedenleri ve cihazlar içinde kullanılan filtrelerin fonksiyonlarını sizlere tecrübelerimize dayanarak anlatmaya çalışacağız. İnsan sağlığını ön planda tutarak hizmet anlayışını geliştirmekte olan firmamız, Bartın halkı üzerinde yapılan anket çalışmaları neticesinde satışlarını tavsiye üzerine ne kadar arttırdığını görmekteyiz. Teveccühünüz için teşekkürü bir borç biliriz.

Bartın İçin Alkali Su Tavsiye Ediyoruz

Alkali su, mineralce zengin, pH değeri yüksek olan su olarak halk arasında bilinmektedir. Meridyen su arıtma cihazlarının içerisinde bulunan filtreleme sistemi sayesinde ph değeri yüksek alkali su içme şansınız bulunmaktadır. Cihaz içerisinde bulunan pentek filtre sayesinde +8,5 pH değerinin üzerinde değerler görmeniz hiç ihtimal dışı değildir. Burada önemli husus düzenli filtre değişimine dikkat etmektedir. Satışını yaptığımız cihazların 7-8 ay sonra müşterilerden aynı tadı almadıklarını, tadın değiştiğine dair söylemler olduğunu görüyoruz. Bunun tek sebebi periyodik değişmesi gereken filtrelerin tam zamanında değişmesidir. Bu sebepten firmamız, müşterilerimize satış sonrası bir hizmeti daha ortaya çıkıyor. Periyodik filtre değişim takibi.

Bartın Su Arıtma Periyodik Filtre Değişim Takibi Nedir?

Meridyen olarak satışını yaptığımız cihazın arkasındayız. Gerek teknik özellikler konusunda gerekse filtrelerin değişim takibi konusunda su arıtıcınızı takipteyiz. Filtre değişim sürelerinizi takip etmek, öncesinden sizleri bilgilendirmek ve uyarmayı kendimize görev atfetmekteyiz. Uyarmak bizden, gereken değişim için randevu vermek sizden. Türkiye’nin 81 ilinde yetkili servis ağına sahip olan firmamız dilediğiniz gün ve saatte filtrelerinizi değiştirmek için randevuya riayet ederek gelecektir. Sizler sadece lezzetli suyu içmek ile meşgul olun.

bartın su arıtma cihazı

Arıtma Cihazı Fiyatları Neden Bu Kadar Farklı?

Su arıtma sektöründe yıllardır hizmet veren birçok firmanın sadece marka ismini pazarladığını, fiyatlarının inanılmaz uçuk olduğunu ve verilen o kadar paranın karşılığında cihazda orantılı bir kalite olmadığını Bartın’daki insanların söylemlerinden anlıyoruz. Yapılan sadece pazarlama konusunda insanlara mobing uygulayıp, satış bittikten sonra arkasına bile bakmadan giden pazarlamacıların çıkarlarıdır. Satış hedefleri uğruna arıtma cihazını dayatarak müşteri memnuniyeti arka plana bırakıldığı görülmektedir.

Meridyen olarak internetten satışa olan güveni birkaç çıta yukarıya taşıdığımızı aldığımız geri dönütlerden anlıyoruz. Cihaz evinize kurulduktan sonra bizim işimiz bitmiyor. Aldığımız paranın hakkını sonuna kadar vermek için çabalıyoruz. Satıştan sonra gerekli teknik desteği de sağlıyoruz. Peki, bizim diğer firmalardan farkımız, fiyat politikamız nelerdir?

  1. Ücretsiz kargo ve montaj hizmeti veriyoruz. Herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında gerekirse yeni cihazı takıyoruz. Yerinde müdahale ederek gözlerinizin önünde işlemlerimizi yapıyoruz. Amacımız içinizin ferah olmasıdır.
  2. Canlı destek hizmetimiz ile günün istediğini saatinde cihaz hakkında veya aklınıza takılan herhangi bir konuda danışabileceğiniz bir hizmetimiz vardır.
  3. Cihazlarımızda bulunan 7’lı filtreleme sistemi ve 7 aşamalı filtrasyon ile hem alkali su içimi sağlamaktadır. Hem de içinde bulunan tatlandırıcı filtre sayesinde kolay, yumuşak, alışagelmiş damak tadınızdan vazgeçmeden su içmeye devam edebileceksiniz.

Bartın Su Arıtma İçin Arıtılmış Su Kullanım Alternatifleri

Sadece içmek için değil birçok amaçla arıtılmış suyu kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

  1. Yemeklerinizde arıtılmış suyu kullanarak zararlı bileşenlerden arıtılmış yemek suyu elde edebilirsiniz.
  2. Çay – kahve yaparken arıtılmış su kullanabilirsiniz. Her çay demlediğinizde çaydanlığın dibinde herhangi bir kireç belirtisi görmediğiniz zaman bizleri iyi anacağınıza eminiz.
  3. Çiçeklerinizi sularken. Bitkiler de canlıdır ve minerale ihtiyaçları vardır. Arıtılmış suyun faydalarından onları mahrum etmeyin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×